"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" - oto pierwszy zwiastun!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Fantastyczne+zwierz%C4%99ta%3A+Tajemnice+Dumbledore%27a%22+-+oto+pierwszy+zwiastun-144854
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" - oto pierwszy zwiastun!
źródło: Materiały prasowe
W sieci miał premierę pierwszy zwiastun widowiska "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a". To to najnowszy film, którego akcja rozgrywa się w magicznym świecie stworzonym przez J.K. Rowling. Jego gwiazdami są Eddie Redmayne i Jude Law, a w roli czarnoksiężnika Grindelwalda debiutuje Mads Mikkelsen


"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a": fabuła, obsada, data premiery


Wiedząc, że Grindelwald planuje przejąć kontrolę nad czarodziejskim światem, Dumbledore zleca Newtowi Scamanderowi poprowadzenie niebezpiecznej misji. W jej trakcie spotka zarówno znane, jak i całkiem nowe gatunki zwierząt. Będzie także musiał stawić czoła rosnącemu w siłę legionowi zwolenników Grindelwalda.

W rolach głównych Jude Law, Eddie Redmayne i Mads Mikkelsen, który jako Gellert Grindelwald zastąpił Johnny'ego Deppa. Na ekranie zobaczymy też Dana Foglera, Alison Sudol, Ezrę Millera, Calluma Turnera, Jessikę Williams, Williama Nadylama i Katherine Waterston.

Film będzie trzecim z planowanych pięciu prequeli "Harry'ego Pottera". Za kamerą ponownie stanie David Yates. Za scenariusz odpowiadają J.K. Rowling i Steve Kloves.

Premierę filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" zaplanowano na 15 kwietnia 2022 roku.

Gellert Grindelwald - Mads Mikkelsen zamiast Johnny'ego Deppa


Mads Mikkelsen, który od kilku lat jest etatowym odtwórcą czarnych charakterów w hollywoodzkich widowiskach, wcieli się w postać przeciwnika Newta Scamandera w trzeciej części "Fantastycznych zwierząt". Aktor przejął rolę po Johnnym Deppie.

Przypomnijmy, że Johnny Depp był już na planie trójki i wziął udział w kręceniu jednej sceny. Potem jednak musiał z filmu zrezygnować, kiedy przegrał proces wytoczony przez gwiazdora gazecie "The Sun" sugerującej, że bił swoją żonę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones