Mads Mikkelsen jako Grindelwald w zapowiedzi zwiastuna filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a"

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mads+Mikkelsen+jako+Grindelwald+w+zapowiedzi+zwiastuna+filmu+%22Fantastyczne+zwierz%C4%99ta%3A+Sekrety+Dumbledore%27a%22-144837
Mads Mikkelsen jako Grindelwald w zapowiedzi zwiastuna filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a"
Już w najbliższy poniedziałek w sieci zadebiutuje pierwszy zwiastun widowiska "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a". Na razie wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała specjalny klip, w która znalazła się zapowiedź trailera. Możecie w niej m.in. zobaczyć Madsa Mikkelsena debiutującego w roli złego czarnoksiężnika Grindelwalda.              

Zapowiedź zwiastuna filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a"

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a": fabuła, obsada, data premiery


Wiedząc, że Grindelwald planuje przejąć kontrolę nad czarodziejskim światem, Dumbledore zleca Newtowi Scamanderowi poprowadzenie niebezpiecznej misji. W jej trakcie spotka zarówno znane, jak i całkiem nowe gatunki zwierząt. Będzie także musiał stawić czoła rosnącemu w siłę legionowi zwolenników Grindelwalda.  

W rolach głównych Jude Law, Eddie Redmayne i Mads Mikkelsen, który jako Gellert Grindelwald zastąpił Johnny'ego Deppa. Na ekranie zobaczymy też Dana Foglera, Alison Sudol, Ezrę Millera, Calluma Turnera, Jessikę Williams, Williama Nadylama i Katherine Waterston.

Film będzie trzecim z planowanych pięciu prequeli "Harry'ego Pottera". Za kamerą ponownie stanie David Yates. Za scenariusz odpowiadają J.K. Rowling i Steve Kloves.

Premierę filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" zaplanowano na 15 kwietnia 2022 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones