"Geostorm" na Blu-ray i DVD od 28 lutego

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Geostorm%22+na+Blu-ray+i+DVD+od+28+lutego-127107
Gerard Butler, Jim Sturgess, Abbie Cornish, Ed Harris i Andy Garcia spotkali się na planie superprodukcji "Geostorm" - widowiskowej i trzymającej w napięciu opowieści o garstce śmiałków walczących o ocalenie świata przed zagładą. Film w reżyserii Deana Devlina zadebiutuje na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD już 28 lutego.  


Kiedy katastrofalne w skutkach zmiany klimatu zaczynają zagrażać istnieniu Ziemi, rządy wszystkich państw świata jednoczą siły i tworzą program o kryptonimie Dutch Boy Program. Obejmuje on sieć satelitów otaczających całą planetę, które uzbrojono w technologie z dziedziny geoinżynierii zaprojektowane, aby powstrzymywać powstawanie klęsk żywiołowych. Po dwóch latach niezakłóconego działania, system ochronny zaczyna szwankować. Zadanie usunięcia awarii zostaje powierzone dwóm braciom. Jake (Gerard Butler) i Max (Jim Sturgess) od dawna jednak nie utrzymują ze sobą kontaktu. Teraz muszą zjednoczyć siły, zanim olbrzymich rozmiarów geoburza pochłonie całą planetę...

"Geostorm" to debiut reżyserski Deana Devlina, scenarzysty i producenta odpowiedzialnego za realizację takich przebojów jak "Dzień niepodległości", "Gwiezdne wrota", "Uniwersalny żołnierz" czy "Godzilla".  Główne role w filmie zagrali Gerard Butler ("300"), Jim Sturgess ("Across the Universe"), Abbie Cornish ("Jaśniejsza od gwiazd"), Alexandra Maria Lara ("Upadek"), Daniel Wu (serial "Kraina bezprawia"), nominowany do Oscara Andy Garcia ("Ojciec chrzestny III") oraz czterokrotnie nominowany do Oscara Ed Harris ("Pollock").

– Ten powstał dzięki mojej córce – wspomina Dean Devlin, który jest nie tylko reżyserem filmu, ale również jego współscenarzystą. – Kiedy miała 7 lat i dowiedziała się w szkole o zmianach klimatycznych zapytała mnie czemu ludzie nie zbudują maszyny, która mogłaby to wszystko naprawić. To dziecinne, naiwne pytanie stało się podstawą pomysłu na jakim opiera się "Geostorm", opowieści o tym co może się wydarzyć jeśli nie rozwiążemy naszych problemów teraz i będziemy starali się nadrobić stracony czas za pomocą jakiejś maszyny – dodaje filmowiec.

Na ekrany kin "Geostorm" wszedł w październiku ubiegłego roku. W kinach na całym świecie osiągnął wynik na poziomie 210 milionów dolarów.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY™ 3D i BLU-RAY™:
W poszukiwaniu odpowiedzi: Reżyser Dean Devlin wspomina, co zainspirowało twórców do realizacji "Geostormu"
Międzynarodowe wydarzenie: Członkowie ekipy i obsady opowiadają o globalnej współpracy nad filmem
Sieją zniszczenie: Nowatorskie efekty specjalne i technologie wykorzystane w scenach chaosu i klęsk żywiołowych

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
W poszukiwaniu odpowiedzi: Reżyser Dean Devlin wspomina, co zainspirowało twórców do realizacji "Geostormu"
Udostępnij: