Gerard Butler musi wrócić na plan "Geostorm"

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gerard+Butler+musi+wr%C3%B3ci%C4%87+na+plan+%22Geostorm%22-120908
Kiepskie informacje dotarły do nas z biura produkcji widowiska science fiction "Geostorm" z Gerardem Butlerem w roli głównej. Na pierwszych pokazach testowych film nie spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności, w związku z czym wytwórnia Warner Bros. zarządziła dokrętki.


Co ciekawe, nie będzie ich nadzorował reżyser "Geostorm" Dean Devlin. Studio sprowadziło do pomocy Danny'ego Cannona ("Sędzia Dredd") oraz producenta Jerry'ego Bruckheimera.

Scenariusz uległ podobno gruntownej metamorfozie. Dopisano do niego nowe postacie i sceny, z kolei bohaterka zagrana pierwotnie przez Katheryn Winnick ("Wikingowie") została obsadzona przez inną aktorkę. Łączny koszt dokrętek to 15 milionów dolarów.  

Głównym bohaterem "Geostorm" jest uparty inżynier (Butler). Kiedy okołoziemska sieć satelitów kontrolujących pogodę na naszej planecie ulega awarii, mężczyzna wraz ze swoim bratem musi odnaleźć i naprawić usterkę. Jeśli tego nie uczyni, świat pochłonie burza, jakiej nie było na Ziemi od czasów potopu. Ale to nie koniec problemów. Są ludzie, którzy zamierzają wykorzystać narastający chaos i zabić prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Premierę filmu zaplanowano na 20 października 2017.
Udostępnij: