"Ghostbusters. Dziedzictwo" i "Legalna blondynka 3" opóźnione

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ghostbusters.+Dziedzictwo%22+i+%22Legalna+blondynka+3%22+op%C3%B3%C5%BAnione-139885
"Ghostbusters. Dziedzictwo" i "Legalna blondynka 3" opóźnione
Na obecnym etapie i po wielu przełożonych, kinowych premierach nie powinno to nikogo dziwić, ale kolejne oczekiwane filmy zaliczą poślizg - będą to "Legalna blondynka 3" oraz "Pogromcy duchów. Dziedzictwo". Pierwszy film zobaczymy dopiero w maju 2022 roku, drugi - 11 czerwca 2021. 


W przypadku "Ghostbusters" to już kolejna obsuwa. Film miał pierwotnie pojawić się w czerwcu 2020, później - w marcu 2021. Producenci wolą jednak dmuchać na zimne. Co ciekawe, Sony wyznaczyło również datę premiery sequela "Nie oddychaj" - to 13 sierpnia 2021, więc w kinach zderzy się z "Deep Water" od 20th Century Fox. Pod warunkiem, że ktokolwiek z kimkolwiek się zderzy, bo w pandemicznej rzeczywistości nowe daty nie są niczym pewnym. 

 "Pogromcy duchów: Dziedzictwo" opowiedzą historię samotnej matki, która wraz z dwójką dzieci przyjeżdża do małego miasteczka. Wkrótce wpada na trop sekretnego dziedzictwa swojego ojca i odkrywa, że łączy ją coś z pogromcami duchów. W obsadzie znaleźli się Carrie CoonFinn WolfhardMckenna Grace i Paul Rudd. Na ekranie pojawią się również gwiazdy pierwszych "Pogromców". Reżyseruje Jason Reitman.

"Legally Blonde 3" powstanie dla studia MGM. Reese Witherspoon ma powrócić jako Elle Woods, a za fabułę będą odpowiadać  Mindy Kaling i Dan Goor. O samej fabule nie wiadomo na razie zbyt wiele.