"Horror Story". Premiera zwiastuna i plakatu nowej polskiej komedii

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Horror+Story%22.+Premiera+zwiastuna+i+plakatu+nowej+polskiej+komedii-152559
Już 17 listopada do kin wejdzie komedia "Horror Story", która okazała się absolutnym zaskoczeniem tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. "Nareszcie zabawna polska komedia" – to zdanie można było usłyszeć wielokrotnie podczas rozmów festiwalowych. Dziś do sieci trafiają pierwszy zwiastun i finalny plakat promujące produkcję.

"Horror Story" to film bezkompromisowy i prawdziwy. Z jednej strony zabawny, ale traktujący o ważnych sprawach i rozprawiający się z absurdami współczesnego świata poprzez historię młodego chłopaka próbującego wziąć życie za rogi.


Głównym bohaterem jest absolwent bankowości, który rozpoczynając dorosłe życie, wynajmuje pokój w zdezelowanej willi pełnej ekscentrycznych lokatorów wywracających jego świat do góry nogami. Zestaw barwnych postaci uderza w Tomka chaotyczną mieszanką horroru i komedii, a gdyby tego było mało, na horyzoncie pojawia się także pragnienie miłości.  W tej roli zobaczymy Jakuba Zająca, który zaskoczył widzów wspaniałą metamorfozą i brawurową kreacją w filmie "Zenek". Na ekranie towarzyszą mu: Konrad Eleryk ("Furioza"), Paulina Gałązka ("Dziewczyny z Dubaju"), Michalina Olszańska ("Pokolenie IKEA"), Marta Stalmierska ("Johnny") a także ikony polskiego kina Anna Seniuk i Marian Opania.

Tomek, świeżo upieczony absolwent bankowości, przyjeżdża do wielkiego miasta, by z przytupem rozpocząć dorosłe życie. Marzy o spektakularnym sukcesie, dzięki któremu odzyska względy swojej byłej dziewczyny i pokaże światu, na co go stać. Na początek, z braku funduszy decyduje się na wynajęcie pokoju w starej, rozpadającej się willi, zaludnionej przez gromadę ekscentrycznych lokatorów. Już pierwszej nocy orientuje się, że zamieszkał w domu rodem z horrorów. Wygląda na to, że stąd szybciej trafi do psychiatryka, niż do wymarzonej korporacji. Wielki świat szklanych biurowców, miłosnych podbojów i ogólnego "dolce vita" oddala się od Tomka, a jego młode życie pogrąża się w chaosie. Czy znajdzie w sobie dość siły, by wyrwać się z paszczy szaleństwa?

Zwiastun filmu "Horror Story"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones