"Inni ludzie" Masłowskiej w drodze na ekran

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Inni+ludzie%22+Mas%C5%82owskiej+w+drodze+na+ekran-134069
Warner Bros. Pictures wyprodukuje ekranizację powieści Doroty Masłowskiej "Inni ludzie". Film będzie pełnometrażowym debiutem Aleksandry Terpińskiej ("Najpiękniejsze fajerwerki ever"), która napisała również scenariusz filmu.


Producentkami filmu są Klaudia Śmieja-Rostworowska i Beata Rzeźniczek z firmy Madants. Koproducentem jest także francuskie studio Alcatraz. Autorem zdjęć będzie Bartosz Bieniek, z kolei za ścieżkę dźwiękową odpowie Auer - producent muzyczny znany najlepiej ze współpracy z Pezetem.

"Inni ludzie" to dynamiczna i hipnotyzująca historia o miłości i jej braku.  Akcja rozgrywa się w dzisiejszej Warszawie, a towarzyszy jej pulsujący beat hip-hopu. Na pierwszy rzut oka Kamil i Iwona nie mają ze sobą nic wspólnego.  Ona jest znudzoną i zdesperowaną żoną, żyjącą w luksusie. On ma 32 lata i wciąż mieszka z matką w bloku, snując wizje kariery hip-hopowca i łapiąc przypadkowe fuchy. Ich relacja pozornie jest bez znaczenia. Jednak to dzięki niej zobaczą w innym świetle swoje życiowe wybory i ludzi wokół. To romans w czasach rozpadu więzi międzyludzkich, dożywotnich kredytów we frankach, diet pudełkowych, taniego wina i ciągłego szumów mediów społecznościowych.

Zdjęcia rozpoczną się pod koniec tego roku. Aktualnie trwa kompletowanie obsady.

Premierę zaplanowano na 2020 rok. Dystrybucją kinową zajmie się Warner Bros. Entertainment Polska.
Udostępnij: