"L.A. Noire" powróci na Switcha, PS4 i Xboksa One

Rockstar Games / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22L.A.+Noire%22+powr%C3%B3ci+na+Switcha%2C+PS4+i+Xboksa+One-124802
Rockstar Games zapowiedziało dziś, że po sześciu latach powróci ich detektywistyczna przygodówka, "L.A. Noire". Gra trafi na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One w edycji kompletnej ze wszystkimi wydanymi dodatkami, poprawioną grafiką i zmianami w rozgrywce. Specjalna wersja gry trafi również na gogle HTC Vive. Poniżej znajdziecie krótkie opisy każdej z wersji opublikowane przez Rockstar Games."L.A. Noire" na Nintendo Switch będzie zawierało wszystkie wydane dodatki, poprawki w rozgrywce i grafice, nowe opcje kamery, opcjonalne sterowanie ruchowe Joy-Conami oraz możliwość gry przy użyciu ekranu dotykowego w trybie przenośnym.

"L.A. Noire" na Xbox One i PlayStation 4 będzie zawierało wszystkie wydane dodatki, poprawki w rozgrywce i grafice, nowe opcje kamery do wyboru i tekstury w wyższej rozdzielczości. Gra będzie działała w 1080p na PlayStation 4 i Xboksie One oraz w 4K na PlayStation 4 Pro i Xboksie One X.

"L.A. Noire: The VR Case Files" na HTC Vive będzie zawierało siedem spraw z oryginalnej gry, przebudowanej specjalnie na potrzeby gogli VR.

Planujecie powrót do Los Angeles po latach? Którą wersję wybierzecie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones