"L.A. Noire" już w sklepach

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22L.A.+Noire%22+ju%C5%BC+w+sklepach-73824
Cenega, oficjalny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra "L.A. Noire" firmy Rockstar Games pojawiła się w polskich sklepach równocześnie z europejską premierą, na na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

 

Osadzona w pełnym przemocy i korupcji Los Angeles tuż po zakończeniu II Wojny Światowej, "L.A. Noire" jest thrillerem kryminalnym, który w idealny sposób splata ze sobą prowadzenie śledztwa z pościgami samochodowymi, strzelaninami i rewolucyjnym sposobem przesłuchiwania, pozwalającym graczom odczytywać emocje postaci i w ten sposób dochodzić do prawdy. W "L.A. Noire" gracze wcielą się w rolę wielokrotnie odznaczonego weterana wojennego nazwiskiem Cole Phelps, który pnie się po szczeblach kariery policyjnej w LAPD, rozwiązując serię ponurych morderstw i innych przestępstw, które przeniosą go do mrocznego serca Los Angeles złotej ery Hollywood.

Stworzone przy specjalnej współpracy z Rockstar Games i Team Bondi "L.A. Noire" wykorzystuje MotionScan – nową, przełomową technologię odczytu ruchu. Zastosowanie MotionScan polega na ustawieniu 32 kamer High Definition dookoła aktora i nagraniu jego twarzy w pełnym 3D. W ten sposób każdy aspekt mimiki aktora może zostać przeniesiony do gry, co po raz pierwszy w historii gier komputerowych umożliwia graczom odczytywanie informacji z ruchu ust wirtualnych bohaterów oraz interpretowanie drobnych zmian w ich mimice.

Więcej informacji na stronie www.rockstargames.com/lanoire.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones