"Legalna blondynka 3" wciąż w planach. Nowi scenarzyści

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Legalna+blondynka+3%22+wci%C4%85%C5%BC+w+planach.+Nowi+scenarzy%C5%9Bci-137795
"Legalna blondynka 3" wciąż w planach. Nowi scenarzyści
Dwa lata temu informowaliśmy o planach realizacji "Legally Blonde 3", czyli trzeciej części cyklu "Legalna blondynka". Jak się okazuje, projekt wcale nie trafił o kosza. Właśnie dowiedzieliśmy się, że do filmu dołączyli nowi scenarzyści. Zaś Reese Witherspoon wciąż ma powrócić jako Elle Woods.

Pierwotnie za fabułę odpowiadać miały Kirsten Kiwi Smith oraz Karen McCullah, czyli autorki oryginału. Teraz zadanie napisania scenariusza powierzono Mindy Kaling i Danowi Goorowi. Dla pary jest to drugie w ostatnim czasie zlecenie. Niedawno po zaciętej walce ich tekst do komedii weselnej kupił Universal.

Oczywiście w chwili obecnej nie mamy żadnych informacji na temat fabuły. Podobno całość ma zaoferować świeże spojrzenie na cykl, który zaczął się 20 lat temu.

W pierwszej części Elle Woods była rozpuszczoną nastolatką z bogatej rodziny, która interesowała się głównie modą. Wszystko zmieniło się, gdy została porzucona przez ukochanego. Dziewczyna postanowiła odzyskać chłopaka, udowadniając mu, że jest równie błyskotliwa jak on. W tym celu rozpoczęła studia prawnicze na Harvardzie. Film był ekranizacją powieści Amandy Brown.

"Legally Blonde 3" powstanie dla studia MGM.