"Mała stopa" na Blu-ray i DVD już 30 stycznia

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Ma%C5%82a+stopa%22+na+Blu-ray+i+DVD+ju%C5%BC+30+stycznia-131581
"Mała Stopa" to przebojowa i niezwykle oryginalna produkcja, która podbiła serca widzów i zdobyła uznanie krytyków na całym świecie. Szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania, a zarazem jeden z najpopularniejszych animowanych filmów roku zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD już 30 stycznia.


Wysoko w Himalajach, tam gdzie nie docierają nawet najodważniejsi alpiniści, mieści się wioska zamieszkała przez yeti. Od pokoleń jej kudłaci mieszkańcy żyją w izolacji przekonani, że "prawdziwi ludzie" istnieją tylko w legendach. Nieoczekiwane zdarzenie sprawi, że zostaną zmuszeni do zweryfikowania swoich przekonań.

Kiedy niedaleko wioski rozbija się samolot, pewien młody yeti natyka się na człowieka. Zaskoczony i przerażony tym spotkaniem informuje o nim starszyznę wioski, która jednak nie daje wiary jego słowom. Migo postanawia udowodnić wszystkim, że się mylą. Wkrótce wieści o małej stopie o imieniu Percy wprowadzą zamęt w spokojnej społeczności, a yeti zaczną się zastanawiać, co jeszcze może istnieć w wielkim świecie poza ich zaśnieżoną wioską.

Animacja "Mała Stopa" powstała na podstawie książki dla dzieci "Yeti Tracks" autorstwa Sergio Pablosa, pomysłodawcy popularnego cyklu zapoczątkowanego przebojową animacją "Jak ukraść księżyc". Obraz wyreżyserował Karey Kirkpatrick, autor "Skoku przez płot" oraz scenarzysta znakomitych "Uciekających kurczaków". W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Channing TatumJames Corden, ZendayaCommonLeBron JamesGina Rodriguez oraz Danny DeVito.

W polskiej wersji językowej wystąpili m.in. Sebastian Stankiewicz, Stefan Pawłowski, Jacek Król, Małgorzata Kozłowska, Anna Smołowik, Jakub Wieczorek, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik, Maria Sobocińska. Filmowy przebój "Większy świat" wykonuje MaRina.

Na ekrany kin film "Mała Stopa" trafił we wrześniu ubiegłego roku. W kinach na całym świecie obraz zarobił ponad 213 milionów dolarów i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem nie tylko widzów, ale i krytyków. W polskich kinach obejrzało go prawie 500 tys. widzów.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY:
- Gotowi, do śpiewu, start! – program karaoke z krótką instrukcją wideo
- Film krótkometrażowy
- Teledyski
- Materiały zza kulis


DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
- O yeti, nadchodzą! - Tworzenie Małej Stopy