"Miłość w czasach zarazy" oraz "Złoty kompas" - nowe zwiastuny!

- / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+w+czasach+zarazy%22+oraz+%22Z%C5%82oty+kompas%22+-+nowe+zwiastuny-37959
Dziś w nocy pojawił się pełny zwiastun do filmu "Złoty Kompas" - ekranizacji pierwszego tomu trylogii Philipa Pullmana "Mroczne materie" w naszym kraju wydanego pod tytułem "Zorza północna".

Ponad trzyminutowy zwiastun, w wersji QuickTime, dostępny jest w trzech wielkościach wersji High Definition:Na planie obrazu spotkali się między innymi: Nicole Kidman, Sam Elliott, Eva Green, Dakota Blue Richard, Ian McShane i Daniel Craig. Reżyserii podjął się Chris Weitz ("Był sobie chłopiec").

"Złoty kompas" opowiada o przygodach dziewczynki Lyry i jej przyjaciela, Rogera, mieszkańców równoległego ?wiata. Lyra odbywa magiczną podróż, wyprawiając się na daleką północ, aby uratować porwanego Rogera. W tym dziwnym świecie, w którym w powietrzu wiruje tajemniczy Pył, na lodowcu mieszkają pancerne niedźwiedzie, po mroźnym niebie latają czarownice, a piękna kobieta przeprowadza straszliwe eksperymenty. Lyra musi przejść do innego świata widocznego za Zorzą Północną...

Warner zaprasza do kin od 7 grudnia 2007 roku.

Dodatkowo dziś swoją premierę miał zwiastun do melodramatu na podstawie powiści Gabriela Garcíi Márqueza "Miłość w czasach zarazy" w reżyserii Mike'a Newella, reżysera m.in. "Czary Ognia" czy "Cztery wesela i pogrzeb".

Serdecznie zapraszam do obejrzenia premierowej zapowiedzi dostępnej w jednej wielkości QuickTime:Film jest opowieścią o miłości, która okazała się silniejsza od samotności i śmierci. To poruszająca historia uczucia poety Florentino Arizy oraz rozsądnej Ferminy Dazy, w których rolę wcielą się odpowiadnio Javier Bardem oraz Giovanna Mezzogiorno.

Film zagości na naszych ekranach już 16 listopada. Serdecznie zapraszamy.
Udostępnij: