"Mindhunter" z drugim sezonem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mindhunter%22+z+drugim+sezonem-126022
Netflix oficjalnie dał zielone światło na realizację drugiego sezonu serialu "Mindhunter".


Dla części z Was powyższa informacja zapewne nie jest zaskoczeniem - o kontynuacji show mówiło się jeszcze przed październikową premierą pierwszej serii.

"Mindhuntera" stworzył Joe Penhall. Jednym z producentów oraz reżyserem części odcinków jest David Fincher. Główne role w serialu grają  Jonathan Groff i Holt McCallany.

Koniec lat 70. Dwóch agentów FBI zmienia oblicze kryminologii, badając umysły morderców i niebezpiecznie przybliżając się do poznania istoty bezwzględnego zła. Sfrustrowany negocjator Holden Ford znajduje zaskakującego sojusznika w osobie doświadczonego agenta Billa Tencha i zaczyna badania nad nową klasyfikacją morderców. Agenci mają jeden cel, a jest nim stworzenie portretów psychologicznych seryjnych morderców i dążenie do prewencji kryminalnej. Ich praca i spotkania ze skazańcami w więzieniach na terenie kraju wywołują niejednokrotnie trudne emocje. Mimo, że ich działania nie spotykają się z aprobatą kolegów z FBI, to jednak dzięki intuicji głównych bohaterów udaje się dokonać aresztowań zbrodniarzy.