"Niezniszczalni 4" także bez Schwarzeneggera

EW / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Niezniszczalni+4%22+tak%C5%BCe+bez+Schwarzeneggera-122533
Na naszych oczach "The Expendables 4" zmienia się w proch. Szanse na realizację filmu maleją z dnia na dzień. Oto bowiem z projektem pożegnał się Arnold Schwarzenegger.


Aktor potwierdził magazynowi Entertainment Weekly, że nie pojawi się w filmie, skoro nie jest z nim związany Sylvester Stallone. Nie ma "Niezniszczalnych" bez Slya – powiedział dziennikarzom. – Nigdy nie wziąłbym w tym filmie udziału bez niego.

Przypomnijmy, że Stallone kilka dni temu oficjalnie porzucił projekt. Przyczyny jego decyzji nie są do końca znane. Jednak po sieci krążą informacje, jakoby gwiazda cyklu i jego pomysłodawca ostro pokłócił się z producentem Avim Lernerem. Podobno panowie nie mogli się zgodzić w najważniejszych punktach: co do kształtu scenariusza, osoby odpowiedniej do wyreżyserowania całości, a nawet studia odpowiedzialnego za efekty.

Przy okazji Schwarzenegger ujawnił kilka szczegółów projektu... a raczej ich braku. Aktor twierdzi, że zdjęcia do czwartej części "Niezniszczalnych" miały się rozpocząć w sierpniu. Dodał jednak, że do teraz nie otrzymał scenariusza. Nie jest nawet pewien, czy takowy w ogóle istnieje.

Schwarzenegger dodał również, że ewentualny powrót Stallone'a do projektu (na co wciąż liczy Lerner), nie wystarczy, by on zmienił zdanie. Warunek, jaki stawia, to ciekawie rozbudowana postać Trencha (którą gra w cyklu). Jego zdaniem w "Niezniszczalnych 3" zostało to zaniedbane.