"Odlot" i "Surogaci" od dzisiaj do kupienia na DVD i Blu-rayu

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/%22Odlot%22+i+%22Surogaci%22+od+dzisiaj+do+kupienia+na+DVD+i+Blu-rayu-57980
"Odlot", animacja nominowana do Oscara w kategorii najlepszy film roku, dostępna na DVD i Blu-rayu od dzisiaj! Obraz sprzedawany będzie w dwupłytowej edycji Blu-ray Combo (Blu-ray + DVD) i jednopłytowej DVD.


Obie edycje zawierać będą pokaźną ilość materiałów dodatkowych.


Pewnego dnia Carl Fredricksen postanawia zrealizować marzenie swego życia i wyrusza w podróż do tajemniczej krainy w Ameryce Południowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Carl podróżuje we własnym domu unoszonym przez setki balonów, a w wyprawie przypadkowo towarzyszy mu pewien ośmiolatek. Jednak prawdziwe przygody zaczynają się dopiero po dotarciu na miejsce, gdzie dwóch podróżników spotyka dziwacznego ptaka i mówiącego ludzkim głosem psa.

***

Niekwestionowany gwiazdor Hollywood, a w szczególności filmów akcji - Bruce Willis (seria "Szklana Pułapka") powraca w nowej superprodukcji – "Surogaci". Film, który jeszcze niedawno gościł na ekranach kin, już wkrótce będzie można dołączyc do domowej kolekcji, a to za sprawą jego premiery na Blu-ray® Hi-Def i DVD, która odbędzie się już 5 lutego.

Nie tak odległa wcale przyszłość wydaje się być niemal idealną. Bez ryzyka, bez zagrożeń. Bezpieczni w domach ludzie do zmagań z rzeczywistością wysyłają swoich surogatów – humanoidy łączące wytrzymałość maszyny z wdziękiem i pięknem ludzkiego ciała. Sterowane za pomocą fal mózgowych przeżywają za nich życie. Gdy po raz pierwszy od wielu lat ginie człowiek, system zaczyna się chwiać. Kto zawiódł – technologia czy człowiek? Aby rozwikłać tajemnicę i uratować ludzkość, jeden z agentów FBI musi otworzyć wrota do rzeczywistości i stanąć z nią twarzą w twarz. Czy uda mu się ocalić świat, w którym tylko on sam jest prawdziwy?


Inspiracją dla filmu był jeden z najbardziej znanych komiksów Roberta Vendittiego i Bretta Weldele’go o tym samym tytule. Oprócz Bruce’a Willisa w "Surogatach"
występują: Radha Mitchell ("Silent Hill"), Ving Rhames ("Pulp Fiction"), James Cromwell ("Spider-man 3") i Rosamund Pike ("Była sobie dziewczyna"). Za kamerą stanął Jonathan Mostow, reżyser takich filmowych hitów jak "Terminator 3: Bunt Maszyn" i "U-571".

Zarówno wydanie DVD jak i Blu-ray zawierac będzie wiele materiałów dodatkowych, które pozwolą jeszcze bardziej zagłębić się w mroczne realia świata Surogatów oraz uzmysłowić sobie, iż futurystyczny świat Surogatów jest bliższy współczesnej rzeczywistości, niż nam się wydaje.

Dodatki na DVD:
• Teledysk „I Will Not Bow” zespołu Breaking Benjamin
• Komentarz reżysera filmu Jonathana Mostowa (85 min)

Dodatki na Blu-ray:
• Teledysk „I Will Not Bow” zespołu Breaking Benjamin
• Komentarz reżysera filmu Jonathana Mostowa (85 min)
• Życie w wersji bardziej idealnej: Technologia w Surogatach — ekskluzywny materiał filmowy, który przenosi widza w futurystyczne realia Surogatów i umożliwia przyjrzenie się tworzeniu mechanicznych wersji głównych postaci
• Wychodząc poza ramy komiksu: Opowieść o tym, jak komiks stał się filmem — czyli niezwykła podróż, w trakcie której Surogaci przekształcili się z poczytnego komiksu w pełną efektów specjalnych superprodukcję.
• Cztery sceny niewykorzystane