"Rampage: Dzika furia" od 19 września na Blu-ray i DVD

Dwayne "The Rock" Johnson, jedna z największych gwiazd kina akcji, zagrał główną rolę w superprodukcji "Rampage: Dzika furia" inspirowanej popularną serią gier wideo. Widowiskowa produkcja Brada Peytona opowiadająca o walce ludzi ze zmutowanymi, olbrzymimi zwierzętami zadebiutuje na 4K UHD Blu-ray™, Blu-ray 3D™,  Blu-ray™ i DVD już 19 września.
1.jpg


Davisa Okoye (Dwayne "The Rock" Johnson) jest trzymającym ludzi na dystans prymatologiem, którego najbliższym przyjacielem jest inteligentny goryl albinos. Okoye opiekuje się nim od czasu, kiedy uratował go jako młodego osobnika z rąk kłusowników. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconą przez środowisko genetyczką Kate Caldwell (Naomie Harris), aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować goryla, który niegdyś był jego przyjacielem.

"Rampage: Dzika furia" to zrealizowana z niezwykłym rozmachem superprodukcja na podstawie popularnej serii gier wideo wyreżyserowana przez Brada Peytona ("Podróż na tajemniczą wyspę", "San Andreas"). W roli głównej wystąpił Dwayne "The Rock" Johnson ("Szybcy i wściekli 8", "Gracze"), któremu partnerują nominowana do Oscara Naomie Harris ("Moonlight", "Skyfall"), Malin Akerman ("Watchmen: Strażnicy"), Jeffrey Dean Morgan ("The Walking Dead"), Jake Lacy ("Carol"), Joe Manganiello ("Czysta krew") oraz Marley Shelton ("Krzyk 4").

Na ekrany amerykańskich kin film wszedł w kwietniu 2018 roku w pierwszy weekend odnotowując w zestawieniu box office wynik na przekraczający 35 milionów dolarów. W sumie, w samej tylko dystrybucji kinowej obraz wyprodukowany za 120 milionów dolarów, zarobił ponad 426 milionów dolarów.

DODATKI SPECJALNE  W WYDANIACH BLU-RAY:
- To już nie jest zabawa;
- Destrukcyjne trio;
- RAMPAGE: Aktorzy w akcji;
- Gagi z planu;
- Sceny niewykorzystane i wiele więcej!

DODATKI SPECJALNE  W WYDANIU DVD:
- To już nie jest zabawa;
Informacja sponsorowana

zobacz też: