"Rojst Millenium": jest data premiery i pierwszy zwiastun. Co czeka nas w nowym sezonie?

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Rojst+Millenium%22%3A+jest+data+premiery+i+pierwszy+zwiastun.+Co+czeka+nas+w+nowym+sezonie-153498
"Rojst Millenium": jest data premiery i pierwszy zwiastun. Co czeka nas w nowym sezonie?
źródło: materialy promocyjne
autor: Robert Palka
Już 28 lutego 2024 roku, zarówno najwierniejsi fani kultowej serii, jak i widzowie, którzy dopiero rozpoczną swoją podróż do mrocznego i dusznego świata trylogii "Rojst", cofną się w czasie, by dotrzeć do sedna dotychczasowych śledztw i wspomnień. Przewodnikiem po przeszłości będzie postać młodego kierownika hotelu Centrum, stawiającego pierwsze kroki w swojej przebojowej karierze, zagrana brawurowo przez Filipa Pławiaka. U progu millenium stare sprawy zyskają drugie dno, a znani bohaterowie zmierzą się z zupełnie nowymi zbrodniami, kryminalnymi historiami i nieoczywistymi tropami. Odkryją, gdzie zrodził się i dokąd zmierza cały mrok kryjący się w lesie na Grontach. Przed Wami pierwszy teaser serialu "Rojst Millenium".

"Rojst Millenium": pierwszy zwiastun
"Rojst Millenium": o serialuNadchodzi czas zmian. Ludzie w napięciu oczekują nadejścia nowego millenium. Tymczasem w lesie na Grontach odkopany został szkielet kobiety z naszyjnikiem, a podczas urodzinowego bankietu, w hotelu Centrum dochodzi do zabójstwa. Co i kto stoi za tymi wszystkimi zdarzeniami? Historia cofa się aż do lat 60., aby odnaleźć klucz do kryminalnej zagadki.


Obsada: Magdalena Różczka, Łukasz Simlat, Filip Pławiak, Piotr Fronczewski, Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Agnieszka Żulewska, Michał Pawlik, Ewelina Starejki, Marcin Bosak, Vanessa Aleksander, Wanda Marzec, Mikołaj Chroboczek, Konrad Eleryk, Tomasz Sapryk, Marianna Gierszewska, Wojciech Kalarus, Maria Kania, Michalina Łabacz, a także Antoni Sałaj.

Trzeci sezon tak jak dwa poprzednie wyreżyserował Jan Holoubek, który do spółki z Kasprem Bajonem napisał również scenariusz. Autorem zdjęć jest Maciej Sobieraj. Stanowisko producentki piastuje Edyta Krajewska.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones