Tak zapowiada się "Rojst Millenium". W obsadzie gwiazdy: Janusz Gajos i Tomasz Schuchardt

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Rojst+Millenium%22%3A+Netflix+ujawnia+pierwsze+zdj%C4%99cia%2C+gwiazdorsk%C4%85+obsad%C4%99-151387
Tak zapowiada się "Rojst Millenium". W obsadzie gwiazdy: Janusz Gajos i Tomasz Schuchardt
źródło: Materiały prasowe
Platforma Netflix ujawniła pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu serialu "Rojst" zatytułowanego "Rojst Millenium". Gwiazdami produkcji, którą stworzyli Jan Holoubek i Kasper Bajon, są m.in. Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt oraz Filip Pławiak.
  

Pierwsze zdjęcia z "Rojst Millenium"
W najnowszej odsłonie kultowego serialu Netflix - "Rojst Millenium" w reżyserii Jana Holoubka pojawią się nowi istotni bohaterowie, a do obsady dołączą gwiazdy, m.in. Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Filip Pławiak oraz Marianna Gierszewska, Michalina Łabacz i Konrad Eleryk.

W ostatniej części trylogii "Rojst" fani serialu poznają odpowiedzi na wiele pytań oraz doczekają się rozwiązań dotychczasowych tajemnic.

O czym opowie "Rojst Millenium"?Nadchodzi czas zmian. Ludzie w napięciu oczekują nadejścia nowego millenium. Tymczasem w lesie na Grontach odkopany został szkielet kobiety z naszyjnikiem, a podczas urodzinowego bankietu, w hotelu "Centrum" dochodzi do zabójstwa. Co i kto stoi za tymi wszystkimi zdarzeniami? Historia cofa się aż do lat 60., aby odnaleźć klucz do kryminalnej zagadki.

W "Rojst Millenium" nie zabraknie odkrywania dalszych losów postaci, z którymi widzowie zżyli się w poprzednich sezonach: Anny Jass (Magdalena Różczka), Witolda Wanycza (Andrzej Seweryn), Adama Miki (Łukasz Simlat), Piotra Zarzyckiego (Dawid Ogrodnik) oraz kierownika hotelu (Piotr Fronczewski), Nadii (Agnieszka Żulewska) czy Dzidzi (Michał Pawlik).

W sześcioodcinkowym "Rojst Millenium" pojawia się wiele nowych postaci i związanych z nimi kryminalnych tajemnic. Odkryjemy losy Jassijeja, w którego wcielają się Janusz Gajos i Tomasz Schuchardt. Równie istotna w tym sezonie jest postać młodego kierownika hotelu u początków jego przebojowej kariery, zagrana przez Filipa Pławiaka. W pozostałych, znaczących rolach drugoplanowych pojawią się Konrad Eleryk, Marianna Gierszewska i Michalina Łabacz.

Najwierniejsi fani serii oraz widzowie, którzy rozpoczną swoją podróż do mrocznego i dusznego świata dramatu kryminalnego autorstwa Jana Holoubka i Kaspra Bajona, dostaną kolejną ucztę w postaci intrygującej historii z elementami czarnego i absurdalnego humoru.

Premiera w 2024 roku.

"Rojst '97" - zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones