"Sims 4" na Święta: pobierz nowe kariery zawodowe i zestaw świąteczny!

https://www.filmweb.pl/news/%22Sims+4%22+na+%C5%9Awi%C4%99ta%3A+pobierz+nowe+kariery+zawodowe+i+zestaw+%C5%9Bwi%C4%85teczny-108888
Wskakuj w garnitur i dźwignij ten ciężar. Nowa aktualizacja do gry dodaje cztery nowe ścieżki kariery w "The Sims 4", które od dziś wzbogacą historie tworzone przez graczy. 

Instrukcje jak pobrać aktualizację  >>>> TUTAJ

W nowej darmowej aktualizacji gry gracze odkryją całkowicie nowe możliwości powiązane z karierą biznesową i sportową. Każda z karier rozwija się w dwie unikalne ścieżki. Simowie pragnący władzy i bogactwa mogą zostać Aniołami lub Rekinami Biznesu. Z kolei Simowie aspirujący do prowadzenia zdrowego życia staną się Legendami Sportu lub Misterami Układu Słonecznego.

Nowe kariery zawodowe  

Każda z karier wprowadza nowe przebrania dla Simów, które zmieniają się wraz z rozwojem zawodowym, oraz unikalne obiekty i przedmioty interaktywne jako nagrody. Simowie pragnący szybkiego awansu mogą skorzystać z kart szansy. W nagrodę za osiągnięcie najwyższego szczebla danej kariery gracze będą mogli odblokować cztery pokoje, dostępne w Trybie Budowania.

Z okazji Świąt mamy też specjalny prezent: każdy gracz w "The Sims 4" może za darmo pobrać z Origin specjalny Zestaw Świąteczny: obiekty, dekoracje i stroje, które uświetnią simowe święta.

Zestaw na Święta

Wszystkie informacje o nowej aktualizacji i prezencie świątecznym można znaleźć na blogu "The Sims 4": dostępny TUTAJ.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: