"Snajper" na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Snajper%22+na+Blu-ray+i+DVD-112049
Uhonorowany Oscarem najnowszy film w reżyserii Clinta Eastwooda. W roli tytułowej czterokrotnie nominowany do Oscara Bradley Cooper. Jedna z najgłośniejszych produkcji ubiegłego roku.

JEDNA KULA MOŻE ZMIENIĆ HISTORIĘ

"Snajper" to biograficzny dramat wojenny opowiadający historię Chrisa Kyle’a  - legendarnego snajpera uznawanego za najskuteczniejszego strzelca wyborowego w historii amerykańskiej armii. Uhonorowany Oscarem obraz w reżyserii Clinta Eastwooda, w którym główną rolę zagrał czterokrotnie nominowany do Oscara Bradley Cooper, zadebiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 22 czerwca.

Chris Kyle (Bradley Cooper) żołnierz  SEAL Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych zostaje wysłany do Iraku po terrorystycznych atakach z 11 września 2001 roku, gdzie jako snajper ma chronić innych żołnierzy. Jego pierwsze doświadczenia na polu walki nie są łatwe i młody żołnierz szybko na własnej skórze przekonuje się, że pod ostrzałem nie ma miejsca na błędy. Dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom i odwadze w niedługim czasie zyskuje przydomek "Legenda" i zaczyna być postrzegany jako jeden z najbardziej skutecznych snajperów w armii, a jego sława dociera również za linię wroga. Za głowę Kyle’a terroryści wyznaczają wysoką nagrodę.

Jednocześnie żołnierz toczy innego rodzaju bitwę — na własnym, rodzinnym froncie. Choć przebywa na drugim końcu świata, stara się być dobrym mężem i ojcem. Mimo zagrożeń i dotkliwej rozłąki z rodziną Chris służy w Iraku cztery kolejne zmiany, stając się uosobieniem dewizy żołnierzy z oddziału SEAL: "Nie zostawimy nikogo". Po powrocie do dzieci i żony, Tayi (Sienna Miller), przekonuje się jednak, że nie potrafi zapomnieć o wojnie.

WYDANIE BLU-RAY i DVD

Film "Snajper" na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 22 czerwca

Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
• Historia jednego żołnierza: Podróż Snajpera: Dołącz do reżysera Clinta Eastwooda, obsady oraz twórców filmu i zobacz jak przezwyciężali zarówno twórcze jak i logistyczne przeszkody, napotkane podczas przenoszenia prawdziwej historii żołnierza Navy SEAL Chrisa Kyle’a na ekran.
• Kulisy powstawania Snajpera

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: 
facebook.com/MojeFilmyDVD