"Ted" – premiera najlepszej komedii ostatnich lat już 25 października w TV Puls!

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ted%22+%E2%80%93+premiera+najlepszej+komedii+ostatnich+lat+ju%C5%BC+25+pa%C5%BAdziernika+w+TV+Puls-114099
Pluszowy miś i mały chłopiec... Dorosły facet i...  pluszowy miś? Już w niedzielę, 25 października, TV Puls wyemituje najlepszą komedię ostatnich lat "Ted". Będzie to premiera tego filmu w telewizji ogólnopolskiej.
 

"Ted" to jedna z najlepszych komedii ostatnich lat. Film przedstawia przezabawną historię 35-letniego Johna (w tej roli znakomity Mark Wahlberg znany m.in. z udziału w emitowanym w TV Puls filmie akcji "Agenci"), który chce się wreszcie ustatkować. Nie będzie to jednak takie łatwe. Zanim to nastąpi John musi się bowiem uporać z... ukochanym pluszowym misiem, który robi wszystko, żeby sprowadzić mężczyznę na złą drogę. Bo Ted nie jest zwykłym pluszakiem... W filmie obok Marka Wahlberga występuje m.in. Mila Kunis (znana m.in. z udziału w takich hitach filmowych, jak "Czarny łabędź" i "Więzy krwi").
 
W 2013 roku film "Ted" był nominowany do Oscara w kategorii Najlepsza Piosenka ("Everybody Needs A Best Friend" w wykonaniu Norah Jones).

"Ted" premiera: niedziela, 25 października, godz. 20:00.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones