"Transformers One": zobacz pierwszy zwiastun wyczekiwanej animacji

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Transformers+One%22%3A+zobacz+pierwszy+zwiastun+wyczekiwanej+animacji-155127
"Transformers One": zobacz pierwszy zwiastun wyczekiwanej animacji
Fani biorący udział w amerykańskim CinemaConie mieli okazję zobaczyć zwiastun animacji "Transformers One" już w zeszłym tygodniu. Przeczytaj: Epickie bitwy w pierwszych fragmentach "Gladiatora 2". Co pokazał Paramount w trakcie CinemaCon? Teraz studio zaprezentowało je światu. 

O czym opowiada animacja "Transformers One"? Zobaczcie zwiastun


Udostępniony przez Paramount zwiastun "Transformers One" zapowiedzieli Chris Hemsworth i Brian Tyree Henry, których głosami przemówią Optimus Prime i Megatron. Krótkie wideo możecie zobaczyć poniżej: 


 
Bohaterem animacji "Transformers One" jest młody Optimus Prime (jeszcze nim przyjął to imię, znany jako Orion Pax), który utrzymuje przyjacielską relację z Megatornem D-16. Na planecie Cybertron roboty nie mogą wychodzić na powierzchnię, ale drugi z bohaterów chce zbuntować się przeciw tym zakazom. Optiums w końcu zdecyduje się pomóc w misji, przez którą straci przyjaciela i zyska wroga.

We fragmencie przedstawieni są nowi bohaterowie – roboty B-127 i Elita-1 – którzy wspólnie odkrywają, co kryje się na powierzchni planety. Wspólnie uciekają również przed tajemniczą siłą. Animacja nie przypomina żadnego z poprzednich filmów i seriali w serii. Design robotów nawiązuje zarówno do produkcji z lat 80., jak i późniejszych animacji z XXI wieku.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 13 września. Poza Chrisem Hemsworthem i Brianem Tyree Henrym w oryginalnej wersji językowej usłyszymy Scarlett Johansson, Keegana-Michaela Keya, Steve'a Buscemiego, Laurence'a Fishburne'a i Jona Hamma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones