"Watchmen" - nowy serial HBO już dziś w HBO oraz HBO GO!

https://www.filmweb.pl/news/%22Watchmen%22+-+nowy+serial+HBO+ju%C5%BC+dzi%C5%9B+w+HBO+oraz+HBO+GO-135131
"Watchmen" - najnowszy serial HBO, którego twórcą jest Damon Lindelof – to osadzona w alternatywnym świecie historia, w której zamaskowani strażnicy wyjęci są spod prawa. Premiera serialu odbędzie się już 21 października w HBO oraz HBO GO.


Akcja serialu "Watchmen" rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której zamaskowani strażnicy - superbohaterowie - wyjęci są spod prawa. Produkcja ma przywoływać atmosferę oryginalnej, przełomowej powieści graficznej, tworząc jednocześnie nową jakość.

Na planie tej produkcji Damon Lindelof po raz kolejny pracował z Reginą King. W serialu "Watchmen" King wciela się w główną bohaterkę, Angelę Abar, która nosi dwie maski - jest głównym detektywem w lokalnej policji oraz żoną i matką trójki dzieci.

W rolach głównych występują także: Jeremy Irons jako Lord of the Country Estate; Don Johnson jako Judd Crawford, szef policji; Jean Smart jako agentka FBI, Laurie Blake; Tim Blake Nelson jako detektyw Looking Glass; Louis Gossett Jr. jako Will Reeves; Yahya Abdul-Mateen II jako Cal Abar; Tom Mison jako pan Phillips; Frances Fisher jako Jane Crawford i Sara Vickers jako pani Crookshanks. W serialu zagrali również: Hong Chau jako Lady Trieu, tajemnicza miliarderka, Andrew Howard, Jacob Ming-Trent, Dylan Schombing i James Wolk.


Twórcą scenariusza i producentem serialu jest Damon Lindelof (serial HBO "Pozostawieni" oraz serial "Zagubieni"). Reżyserami produkcji są Nicole Kassell, która jest odpowiedzialna również za pierwszy odcinek, oraz Stephen Williams. Producentami zaś są, poza Lindelofem: Nicole Kassell, Tom Spezialy, Stephen Williams oraz Joseph Iberti.

Premiera pierwszego odcinka serialu HBO "Watchmen" odbędzie się w poniedziałek, 21 października równolegle z amerykańską premierą, czyli o godzinie 3.00 nad ranem zarówno w HBO, jak i HBO GO. Powtórka na antenie HBO zaplanowana została tego samego dnia o godz. 20.10. Premiery kolejnych odcinków będą się odbywały co tydzień, w poniedziałki, o tej samej porze – zarówno w HBO, jak i HBO GO. Serial liczyć będzie 9 odcinków.Serial "Watchmen" obejrzysz w HBO GO, które możesz wypróbować bezpłatnie przez miesiąc.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: