"Wrooklyn Zoo": twórca "Ślepnąc od świateł" Krzysztof Skonieczny wraca z nowym filmem

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Wrooklyn+Zoo%22%3A+tw%C3%B3rca+%22%C5%9Alepn%C4%85c+od+%C5%9Bwiate%C5%82%22+Krzysztof+Skonieczny+wraca+z+nowym+filmem-151080
"Wrooklyn Zoo": twórca "Ślepnąc od świateł" Krzysztof Skonieczny wraca z nowym filmem
źródło: Materiały prasowe
W czerwcu ruszają zdjęcia do filmu "Wrooklyn Zoo". To nowe dzieło Krzysztofa Skoniecznego, reżysera kultowego serialu "Ślepnąc od świateł". Projekt zapowiadany jest jako nowoczesna adaptacja klasycznej sztuki Williama Szekspira "Romeo i Julia".

"Wrooklyn Zoo" - film o miłości, która przekracza graniceW filmie Skoniecznego miłość połączy utalentowanego deskorolkarza oraz romską dziewczynę, która walczy o prawo do samostanowienia. Ich uczucie stanie się potężną siłą zdolną przekraczać kulturowe i społeczne bariery.

"Wrooklyn Zoo" to podana w formie współczesnej baśni historia o potędze miłości, która dzięki determinacji w dążeniu do prawdy i pragnieniu wolności potrafi przezwyciężyć nienawiść, a nawet śmierć - pisze na swojej stronie internetowej Skonieczny, który wraz z Olgą Bobik będzie również producentem filmu.     


Tytuł nawiązuje do klasycznej piosenki "Brooklyn Zoo" autorstwa członka Wu-Tang Clan, zmarłego w 2004 roku rapera Ol’ Dirty Bastard.

W obsadzie "Wrooklyn Zoo" znajdą się zarówno uznani polscy aktorzy, romscy artyści, a także profesjonalni skejterzy. Skonieczny zamierza nakręcić część zdjęć metodą "na partyzanta". Niektóre sceny wymagają bowiem "unikalnego i spontanicznego podejścia", aby wzbogacić narrację wizualną oraz dodać element autentyczności.

Większość materiału zdjęciowego zostanie zrealizowana w Polsce. Ponadto twórcy zamierzają zawitać na moment z kamerą do Los Angeles.

Zobaczcie naszą rozmowę z Krzysztofem Skoniecznym przy okazji premiery "Ślepnąc od świateł"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones