3. sezon "Sukcesji" już w październiku

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/3.+sezon+%22Sukcesji%22+ju%C5%BC+w+pa%C5%BAdzierniku-143586
3. sezon "Sukcesji" już w październiku
Spotkanie z rodziną Royów coraz bliżej! Dziś, z oficjalnego twitterowego konta serialu, dowiedzieliśmy się, że trzeci sezon "Sukcesji" obejrzymy już w październiku. Kiedy dokładnie? Tego wciąż nie wiadomo.


Wśród nowych nazwisk w obsadzie są m.in. Alexander SkarsgardSanaa LathanLinda Emond i Jihae.  W serialu pojawi się również Adrien Brody ("Peaky Blinders").  Wcieli się w Josha Aaronsona, miliardera, który odegra kluczową rolę w walce o przejęcie korporacji Waystar.

"Sukcesja" opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny Royów - Logana Roya oraz czworga jego dorosłych dzieci - którzy kontrolują jedną z największych korporacji mediowych na świecie. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.

Stworzony przez Jesse'ego Armstronga serial jest w tej chwili najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem HBO. W ubiegłym roku drugi sezon "Sukcesji" został wyróżniony Złotym Globem i Emmy dla najlepszej produkcji dramatycznej.