ANKIETA OSCAROWA: Głosuj na swoich faworytów!

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/ANKIETA+OSCAROWA%3A+G%C5%82osuj+na+swoich+faworyt%C3%B3w-131540
We wtorek Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej po raz 91. ogłosiła nominacje do Oscarów. Jak co roku postanowiliśmy sprawdzić, na ile gust użytkowników Filmwebu pokrywa się z upodobaniami Akademików. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. Znajdziecie ją w zakładce OSCARY 2019.

GettyImages-2894525-3.jpg Getty Images © Tim Boyle


ANKIETA zawiera listę nominowanych we wszystkich kategoriach. Pod każdym tytułem/nazwiskiem znajduje się przycisk "głosuj" widoczny po najechaniu myszką. Kliknięcie go oznacza oddanie głosu. Głosować możecie w każdej kategorii.  

Przed Oscarami podsumujemy wyniki, by przekonać się, na ile Wasz gust i intuicja zgodne są z wyborami Akademii. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 24 lutego.

Faworytami tegorocznej edycji są "Roma" i "Faworyta". Oba zdobyły po dziesięć nominacji. Niewiele gorszy dorobek mają "Vice" i "Narodziny gwiazdy" - 8 nominacji. Tuż za nimi jest "Czarna Pantera" (7 nominacji). Na sześć statuetek szansę ma "Czarne bractwo. BlacKkKlansman". Po pięć nominacji mają zaś "Bohemian Rhapsody" i "Green Book". Polska "Zimna wojna" zdobyła trzy nominacje.

 Do kogo waszym zdaniem powinny powędrować statuetki?

Ankietę znajdziecie TUTAJ.