Aaron Eckhart zamiast Aleca Baldwina w thrillerze szpiegowskim

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Aaron+Eckhart+zamiast+Aleca+Baldwina+w+thrillerze+szpiegowskim-148244
Aaron Eckhart zamiast Aleca Baldwina w thrillerze szpiegowskim
źródło: Getty Images
autor: Anthony Harvey
Aaron Eckhart zastąpił Aleca Baldwina w thrillerze szpiegowskim "Chief of Station". Za sterami produkcji stoi Jesse V. Johnson. Zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

Co wiemy o "Chief of Station"?


Początkowo główną rolę w "Chief of Station" miał zagrać Alec Baldwin. Aktor musiał jednak zrezygnować ze względu na przedłużające się zdjęcia do innego projektu. Aaron Eckhart, który przejął jego rolę, wcieli się w byłego agenta CIA, który odkrywa, że śmierć jego żony nie była wypadkiem. Bohater wraca do szpiegowskiego podziemia i łączy siły ze swoim protegowanym (Alex Pettyfer). Wspólnie odkrywają spisek, który stawia pod znakiem zapytania wszystko, w co do tej pory wierzył. W roli zbuntowanej agentki zobaczymy Olgę Kurylenko

Reżyser Jesse V. Johnson tak mówi o współpracy z Aaronem Eckhartem: Jestem podekscytowany współpracą z Aaronem... Kupił mnie swoją rolą w "Dziękujemy za palenie". Idealnie pasuje do tej roli, która sprawdzi jego umiejętności na wielu poziomach.

Skąd znamy Aarona Eckharta?


Aaron Eckhart najlepiej znany jest z roli Harveya Denta / Dwóch Twarzy w "Mrocznym Rycerzu" Christophera Nolana. Mogliśmy zobaczyć go również jako George'a w "Erin Brockovich", Sandersona w "Dzienniku zakrapianym rumem", prezydenta Benjamina Ashera w "Olimpie w ogniu" czy pilota Jeffa Skilesa w "Sully". Aktualnie jego filmografię zamyka rola w serialu "The First Lady", w którym zagrał prezydenta Geralda Forda.  Użyczył także głosu jednej z postaci w wyprodukowanej dla AMC animacji "Pantheon".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones