Aaron Eckhart jako policjant chcący pomścić partnera

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Aaron+Eckhart+jako+policjant+chc%C4%85cy+pom%C5%9Bci%C4%87+partnera-145377
Aaron Eckhart jako policjant chcący pomścić partnera
źródło: Getty Images
autor: Jim Spellman
Aaron Eckhart wcieli się w policjanta oddziału specjalnego na tropie mordercy swojego partnera. Aktor zagra w thrillerze "Muzzle", za którego reżyserię odpowie John Stalberg Jr ("Krypto. Strach to najtrudniejsza waluta", "Szkoła na haju").

"Muzzle" – o czym opowie film?Eckhart zagra oficera LAPD K-9 (oddziału specjalnego w akcji wykorzystującego psy policyjne) Jake’a Rossera, który jest świadkiem szokującego morderstwa swojego partnera przez tajemniczego napastnika. Badając tożsamość strzelca, odkrywa ogromny spisek, który dławi miasto. Aby poznać prawdę, musi przebyć splątane ulice Los Angeles i zawalczyć ze skorumpowaną biurokracją LAPD.

Za scenariusz odpowiada Carlyle Eubank ("Sygnał"), który przy napisaniu historii współpracował z reżyserem. Panowie znają się już z planu filmu "Krypto. Strach to najtrudniejsza waluta".

Projekt zostanie zaprezentowany potencjalnym kupującym przez firmę współfinansującą film, Highland Film Group, na targach European Film Market. Tegoroczne wydarzenie branżowe, ze względu na sytuację pandemiczną, zostanie przeprowadzone w formie wirtualnej.

GettyImages-623904570.jpg Getty Images © Dave J Hogan

Aaron Eckhart

Aaron Eckhart – nadchodzące roleEckhart w najbliższej przyszłość pojawi się w kilku interesujących projektach. Jeszcze w tym roku zobaczymy go na małym ekranie w serialu "The First Lady", antologii opowiadającej o żonach amerykańskich prezydentów. Aktor wcieli się w Geralda Forda, 38. prezydenta USA, a jego małżonkę zagra Michelle Pfeiffer. Innym projektem Eckharta będzie thriller "Rumble Through the Dark", o bokserze walczącym na gołe pięści, aby spłacić dług u lokalnego mafiosa. Użyczy swojego głosu w serialu animowanym "Pantheon", przygotowywanym dla stacji AMC, w którego obsadzie znaleźli się Rosemarie DeWitt ("Małe ogniska"), Paul Dano ("Ucieczka z Dannemory"), Taylor Schilling ("Prodigy. Opętany") czy Maude Apatow ("Król Staten Island").

Aktora można było ostatnio oglądać u boku Tommy'ego Lee Jonesa w kryminale pt. "Wander", w którym aktor wcielił się w detektywa z problemami psychicznymi na tropie tajemniczego mordercy. Oto zwiastun:
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszym corocznym plebiscycie NAGRODY FILMWEBU 2022. TUTAJ znajdziecie nominacje w 13 kategoriach. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones