Aaron Eckhart wraca do Gabinetu Owalnego. Zagra w filmie reżysera "Con Air"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Aaron+Eckhart+w+nowym+filmie+Simona+Westa+%28%22Con+Air%22%29.+Zagra+prezydenta+USA-155720
Aaron Eckhart wraca do Gabinetu Owalnego. Zagra w filmie reżysera "Con Air"
źródło: Getty Images
autor: Vincent Sandoval
Aaron Eckhart wraca do Gabinetu Owalnego. Aktor, który wcielił się w prezydentów USA w dwóch częściach cyklu "Olimp w ogniu" oraz serialu "Pierwsza dama", zagra w thrillerze "Raider" – nowym filmie Simona Westa ("Con Air – lot skazańców", "Niezniszczalni 2").

O czym opowie "Raider"?


W "Raiderze" Aaron Eckhart wcieli się w prezydenta Stanów Zjednoczonych, który tuż po zaprzysiężeniu odkrywa, że Biały Dom od dekad jest kontrolowany przez tajemniczą organizację. Bohater odmawia podporządkowania się szefowi tajnych służb (Danny Huston). Wkrótce natrafia na serię zaszyfrowanych wiadomości pozostawionych przez jego poprzedników. Próbuje je rozwikłać, mając nadzieję, że są kluczem do uwolnienia jego rodziny oraz całego kraju spod wpływu mrocznych sił.

Autorem scenariusza jest J. Craig Stiles. Produkcja ma ruszyć jesienią. Materiał powstanie w Hiszpanii.

Skąd znamy Aarona Eckharta?


Aaron Eckhart najlepiej znany jest z roli Harveya Denta (Dwóch Twarzy) w "Mrocznym Rycerzu" Christophera Nolana. Mogliśmy zobaczyć go również jako George'a w "Erin Brockovich", Sandersona w "Dzienniku zakrapianym rumem", prezydenta Benjamina Ashera w "Olimpie w ogniu" czy pilota Jeffa Skilesa w "Sully". Ostatnio mogliśmy go zobaczyć m.in. w serialu "Pierwsza dama", w którym zagrał prezydenta Geralda Forda, oraz thrillerach "Murarz. Na granicy spisku", "Kaganiec" i "Pułapka". 

Zobacz zwiastun filmu "Chief of Station"


Aktualnie filmografię Aarona Eckharta zamyka thriller "Chief of Station", w którym w głównej roli zastąpił Aleca Baldwina. Zobaczcie jego zwiastun:Benjamin Malloy, niegdyś szef jednej z placówek CIA, wraca do szpiegowskiej gry, kiedy dowiaduje się, że śmierć jego żony nie była przypadkowa. Z czasem wpada na ślad spisku i odkrywa, że wszystko, w co wierzył, było kłamstwem. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones