Andie MacDowell znów na "Czterech weselach i pogrzebie"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Andie+MacDowell+zn%C3%B3w+na+%22Czterech+weselach+i+pogrzebie%22-130842
Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, platforma Hulu szykuje serial "Four Weddings And A Funeral" inspirowany klasyką brytyjskiego kina - "Czterema weselami i pogrzebem". Teraz okazuje się, że jedna z gwiazd filmu pojawi się w serialu. Chodzi o Andie MacDowell.

GettyImages-1043635334.jpg Getty Images © Anthony Ghnassia


Co jednak interesujące, aktorka nie zagra Carrie - postać, w którą wcieliła się w filmie. Przypadła jej w udziale zupełnie nowa bohaterka - pani Howard, matka Ainsley (jednej z czwórki głównych bohaterów).

Przy okazji poinformowano, że w serialu nie wystąpi Jessica Williams, która miała zagrać Mayę, również jedną z czwórki bohaterów. Jej miejsce zajęła znana z "Gry o tron" Nathalie Emmanuel.

Pozostałe dwie główne role zagrają: Brandon Mychal Smith (jako Craig), Rebecca Rittenhouse (jako Ainsley) i John Reynolds (jako Duffy).

Czwórka amerykańskich przyjaciół spotyka się w Londynie na ślubie, który zapowiada się na bajeczną uroczystość. Jednak w ostatniej chwili, przed ołtarzem, dochodzi do skandalu, który zamiesza w życiu wszystkich. Bohaterów czeka rok pełen wzlotów i upadków, związki będą powstawać i rozpadać się, wybuchną polityczne skandale, życie śmietanki towarzyskiej Londynu ogarnie chaos, między kochankami zaiskrzy, między innymi miłość wygaśnie. I oczywiście na wszystkich czekać będą tytułowe cztery wesela i jeden pogrzeb.

Twórcami serialu są Mindy Kaling i Matt Warburton.
Udostępnij: