Scott Haze obok Blooma i MacDowell w thrillerze "Red Right Hand"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Scott+Haze+obok+Blooma+i+MacDowell+w+thrillerze+%22Red+Right+Hand%22-146185
Scott Haze obok Blooma i MacDowell w thrillerze "Red Right Hand"
źródło: Getty Images
autor: Vittorio Zunino Celotto
Scott Haze ("Jurassic World: Dominion") dołączył do Andie MacDowell i Orlando Blooma w obsadzie thrillera "Red Right Hand". Za kamerą stanie duet reżyserki Ian i Eshom Nelms, wcześniej odpowiedzialny za komedię "Sposób na świętego".

"Red Right Hand" – o czym opowie film?Głównym bohaterem filmu jest Cash (Bloom), który próbuje wieść spokojne życie i opiekować się swoją siostrzenicą w miasteczku u podnóży Appalachów. Gdy lokalna przestępczyni Queenpin Big Cat (MacDowell) zmusza go do pracowania dla niej, bohater odkrywa, że w imię wolności swojej rodziny jest w stanie zrobić wszystko. Decyzje Casha wpędzają go w świat, w którym linia między dobrem a złem jest wyjątkowo cienka.

GettyImages-532784750.jpg Getty Images © Andreas Rentz


Haze wcieli się w Finneya, szwagra bohatera, który pobudzi go do zmiany. Autorem scenariusza jest debiutant Jonathan Easley. Za finansowanie projektu odpowiadają firmy Asbury Park Pictures i Traction. Basil Iwanyk i Erica Lee, dwójka producentów pracująca przy serii "John Wick", będzie także nadzorować prace nad "Red Right Hand".

Zdjęcia do filmu już się rozpoczęły. Ekipa pracuje w stanie Kentucky.

Scott Haze – skąd znamy aktora?Haze to aktor znany z ról w filmach: "Dziecię Boże", "Midnight Special", "Chwała bohaterom", "Tylko dla odważnych", "Venom", "Minari" czy "Poroże". Zapowiedziano jego udział w najeżonym gwiazdami najnowszym filmie braci Russo ("Avengers: Endgame") – "The Gray Man". W filmie o ekskluzywnym zabójcy do wynajęcia zagrają m.in. Chris Evans, Ryan Gosling, Ana de Armas czy Regé-Jean Page.

Wystąpi także w nadchodzącym widowisku "Jurassic World: Dominion", domykającym trylogię najnowszych filmów z dinozaurami. Na ekranie zobaczymy znajome twarze z oryginalnych filmów – do produkcji dołączyli Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum.

Zwiastun filmu "Jurassic World: Dominion"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones