Annabelle Wallis dołącza do rycerzy Okrągłego Stołu Guya Ritchiego

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Annabelle+Wallis+do%C5%82%C4%85cza+do+rycerzy+Okr%C4%85g%C5%82ego+Sto%C5%82u+Guya+Ritchiego-110394
Brytyjska aktorka Annabelle Wallis ("Annabelle") dostała rolę w "Knights of the Roundtable: King Arthur" Guya Ritchiego. W roli króla Artura - Charlie Hunnam.

Studio Warner opublikowało w tym miesiącu nowy opis filmu. Ma to być odważna wersja słynnej legendy. Artur będzie przywódcą gangu z ulic Londonium nieświadomym, że przeznaczono mu inne życie - dopóki w jego ręce nie trafi miecz Excalibur. W obliczu potęgi tej broni Artur będzie musiał dokonać trudnych wyborów. Przyłączając się do ruchu oporu i tajemniczej kobiety o imieniu Guinevere (Astrid Berges-Frisbey), nauczy się władać mieczem, stawi czoła swoim demonom i zjednoczy ludzi w walce z tyranem Vortigernem, który zamordował jego rodziców i pozbawił go korony.

Wallis ma zagrać postać służącej Maggie.

W obsadzie są również Jude Law, Eric Bana, Djimon Hounsou, Aidan Gillen i Mikael Persbrandt. Autorem scenariusza jest Joby Harold. Premierę zapowiedziano na 22 lipca 2016.