Arnold Schwarzenegger zatrzymany na lotnisku w Monachium. "Komedia pomyłek"

BBC / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Arnold+Schwarzenegger+zatrzymany+na+lotnisku+w+Monachium.+%22Komedia+pomy%C5%82ek%22-153704
Arnold Schwarzenegger zatrzymany na lotnisku w Monachium. "Komedia pomyłek"
źródło: Getty Images
autor: Albert L. Ortega
Arnold Schwarzenegger został zatrzymany na lotnisku w Monachium. Przyczyną był luksusowy zegarek, który aktor i polityk, znany z zaangażowania w kwestie ochrony środowiska, planował wystawić na aukcji charytatywnej. 

Arnold Schwarzenegger zatrzymany na lotnisku w Monachium. Szczegóły sprawy


W środę Arnold Schwarzenegger został zatrzymany na lotnisku w Monachium. Aktor i polityk miał przy sobie luksusowy zegarek, który następnego dnia planował wystawić na aukcji charytatywnej. Zgodnie z unijnymi przepisami każda osoba przybywająca na teren wspólnoty z gotówką lub dobrami luksusowymi, których wartość przekracza 10 tys. euro, musi je zgłosić. 

Jak podaje CBS News, Schwarzenegger nie został poproszony o wypełnienie deklaracji. Chętnie zapłacił cło, choć nie obyło się bez problemów natury technicznej: najbliższy bankomat nie działał, limity wypłat w pozostałych były zbyt niskie, a najbliższy bank okazał się zamknięty. Specjalnie na potrzeby aktora celnicy musieli więc przynieść nowy bankomat. Rzecznik aktora powiedział niemieckiemu tabloidowi "Bild", że cała sytuacja była festiwalem pomyłek, z którego mogłaby wyjść bardzo dobra komedia policyjna. Schwarzenegger podszedł do sprawy ze spokojem i humorem. Zobaczcie zdjęcie, do jakiego zapozował na lotnisku: Zobacz zwiastun miniserialu "Arnold"


Arnold Schwarzenegger został bohaterem zrealizowanego dla Netfliksa serialu dokumentalnego. "Arnold" trafił do serwisu w czerwcu ubiegłego roku. Zobaczcie zwiastun: Ten trzyczęściowy serial dokumentalny prezentuje drogę Arnolda Schwarzeneggera z austriackiej prowincji na amerykański szczyt. W serii szczerych wywiadów Schwarzenegger, jego przyjaciele, przeciwnicy, współpracownicy i obserwatorzy opowiadają właściwie o wszystkim – o dniach spędzanych na siłowni, triumfach w Hollywood, rządach w Kalifornii oraz radościach i zawirowaniach w życiu rodzinnym. To niezwykła opowieść o niezwykłej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones