Autor "Krzyku" apeluje do producentów: dajcie Neve Campbell więcej kasy

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Autor+%22Krzyku%22+apeluje+do+producent%C3%B3w%3A+dajcie+Neve+Campbell+wi%C4%99cej+kasy-152014
Autor "Krzyku" apeluje do producentów: dajcie Neve Campbell więcej kasy
Goszcząc w podcaście "Happy Horror Time", pomysłodawca serii slasherów "Krzyk" Kevin Williamson wyraził nadzieję, że Neve Campbell powróci w kolejnych częściach. Scenarzysta zachęca producentów cyklu, by dogadali się ze swoją gwiazdą i zapłacili jej więcej pieniędzy.

Dlaczego Neve Campbell nie pojawiła się w "Krzyku VI"?Przypomnijmy: w czerwcu ubiegłego roku Campbell ogłosiła, że "Krzyk VI" będzie pierwszym filmem z serii, w którym nie zobaczymy jej w roli Sidney Prescott. Z przykrością stwierdzam, że nie zrobię kolejnego "Krzyku" - powiedziała Campbell - Jako kobieta pracowałam niezwykle ciężko na swoją karierę i ustalenie swojej wartości zwłaszcza, jeśli chodzi o "Krzyk". Uznałam, że zaproponowana mi oferta nie odpowiada wartości, jaką wniosłam do serii.

Campbell dodała także, że była to bardzo trudna decyzja: do wszystkich moich fanów serii "Krzyk" - kocham was. Zawsze niesamowicie mnie wspieraliście. Jestem na zawsze wdzięczna wam i za to, co ta seria dała mi na przestrzeni ostatnich 25 lat.

GettyImages-691203824.jpg Getty Images © Slaven Vlasic


Kevin Williamson do producentów: dajcie jej te pieniądzeKevin Williamson, który napisał scenariusze do pierwszych czterech części cyklu, popiera decyzję Campbell. Mogę powiedzieć tylko tyle: dajcie jej te pieniądze. Tak bym zrobił: dał jej pieniądze - przekonuje autor - Jestem pewien, że jest jakaś kwota, która uszczęśliwiłaby obie strony. Mam nadzieję, że w końcu wszystko się ułoży.

Przypomnijmy, że aktualnie trwają prace nad siódmą częścią "Krzyku". Za kamerą stanie Christopher Landon ("Śmierć nadejdzie dziś", "Piękna i rzeźnik"). Sześć dotychczasowych części zarobiło na całym świecie ponad 900 milionów dolarów.

NA SKRÓTY: za co kochamy pierwszy "Krzyk"?Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones