Ballerina zatańczy w spin-offie "Johna Wicka"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ballerina+zata%C5%84czy+w+spin-offie+%22Johna+Wicka%22-124218
Heroiny kina akcji idą po władzę, a Hollywood kuje żelazo póki gorące. Studio Lionsgate szykuje się do realizacji filmu akcji "Ballerina". Najpewniej projekt powstanie jako oficjalny spin-off przygód Johna Wicka.
 

Producentem będzie odpowiadający za "Johna Wicka" Basil Iwanyk z firmy Thunder Road. Scenariusz napisał początkujący autor, Shay Hatten (autor tekstu "Maximum King", który pojawił się na prestiżowej zeszłorocznej Czarnej Liście). Ma to być opowieść o płatnej zabójczyni, która mści się na mordercach swojej rodziny. Nic oryginalnego, ale zapewne doskonale wpasuje się w klimat powstającego właśnie uniwersum. 

Jak Wam się podoba taka koncepcja? Chcielibyście zobaczyć więcej spin-offów "Wicka"? Jakie postaci widzielibyście w głównych rolach?

W pierwszej części filmu John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w USA, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie miał czasu, by przeżyć żałobę. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odebrał mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta była tylko kwestią czasu. W drugim filmie John pojechał do Włoch, by spełnić dawną obietnicę i rozprawić się z pewną mroczną postacią ze swojej przeszłości.