Miles Teller znów będzie latał. Jak Richard Gere

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Miles+Teller+zn%C3%B3w+b%C4%99dzie+lata%C5%82.+Jak+Richard+Gere-156092
Miles Teller znów będzie latał. Jak Richard Gere
W Hollywood przyszedł czas na odświeżenie melodramatu "Oficer i dżentelmen" z Richardem Gere'em w roli głównej. Tym razem w kość podczas surowego szkolenia w lotnictwie morskim dostanie Miles Teller, który o pilotowaniu sporo już wie po roli w "Top Gun: Maverick".

Hollywood upomina się o "Oficera i dżentelmena". Będzie nowe "Top Gun"?Oryginalny film z 1982 roku łączył w sobie opowieść o świecie wojskowości, gdzie panuje nieubłagany reżim i dyscyplina, ze wzruszającą historią miłosną. Oto główny bohater wstępuje do wojska z marzeniem zostania pilotem. Na miejscu czeka go katorżnicza trzymiesięczna szkoła przetrwania. Jednocześnie zakochuje się w pięknej dziewczynie z pobliskiego miasteczka. 

Film walczył o sześć Oscarów, z czego ostatecznie zdobył dwa – za najlepszą piosenkę i dla najlepszego aktora drugoplanowego. 

Nową wersję napisze Dana Fox, scenarzystka "Cruelli" i "Zaginionego miasta" z Sandrą Bullock

Miles Teller w "Top Gun: Maverick"

Najważniejsze role Milesa Tellera


Miles Teller najlepiej znany jest z ról w "Whiplash" i "Top Gun: Maverick". W jego filmografii znajdziemy również takie tytuły jak "Cudowne tu i teraz", "Zbuntowana", "Rekiny wojny", "Opłacone krwią" czy "Tylko dla odważnych". Ostatnio mogliśmy go zobaczyć w zrealizowanym dla Netfliksa thrillerze "Pajęcza głowa" oraz opowiadającym o kulisach powstania "Ojca chrzestnego" miniserialu "The Offer". 

"Top Gun: Maverick" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Top Gun: Maverick": Zobacz zwiastun filmu "Top Gun: Maverick""Top Gun: Maverick" zadebiutował w 2022 roku podczas festiwalu w Cannes. Na całym świecie zarobił prawie 1,5 miliarda dolarów, dzięki czemu zajął drugie miejsce w światowym box offisie 2022 roku. Zobaczcie jego zwiastun: 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones