Channing Tatum w remake'u niemieckiego dramatu "Błąd systemu"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Channing+Tatum+w+remake%27u+niemieckiego+dramatu+%22B%C5%82%C4%85d+systemu%22-145574
Channing Tatum w remake'u niemieckiego dramatu "Błąd systemu"
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Channing Tatum zagra jedną z głównych ról w remake'u niemieckiego dramatu "Błąd systemu" z 2019 roku. Realizację nowej wersji sfinansuje studio MGM, z którym gwiazdor współpracował niedawno przy filmie "Pies".

O czym opowiada "Błąd systemu"Oryginał opowiada historię sprawiającej problemy wychowawcze 9-letniej Benni. Do jakiejkolwiek placówki dziewczynka nie trafiłaby, prędzej czy później zostaje z niej wydalona. Takie przypadki, jak niewinnie na pierwszy rzut oka wyglądająca Benni, w slangu pracowników socjalnych nazywane są „łamaczami systemu”. Za agresją, krzykiem, gwałtownością, które charakteryzują zachowanie bohaterki, kryje się jeden cel. Jest nim desperacka chęć powrotu do domu i życie u boku ukochanej matki. Kobieta ma jednak spore wątpliwości, obawiając się, że krnąbrna córka nie pozwoli jej ułożyć sobie na nowo życia. Kiedy kolejne sposoby nie pomagają poskromić wybuchowego charakteru Benni, niespodziewanie pojawia się światełko w tunelu w osobie nowego opiekuna Michy. Czy uda mu się odnieść sukces tam, gdzie wszyscy inni postawili na dziewczynce krzyżyk?

Zwiastun filmu "Błąd systemu"
"Błąd systemu" miał światową premierę na festiwalu w Berlinie, gdzie zdobył m.in. Srebrnego Niedźwiedzia za wyznaczanie nowych horyzontów sztuki filmowej. Dramat w reżyserii Nory Fingscheidt otrzymał również cztery nominacje do Europejskiej Nagrody Filmowej, w tym dla najlepszego filmu roku. Grająca Benni Helena Zengel wystąpiła w 2020 roku u boku Toma Hanksa w westernie "Nowiny ze świata".

Scenariusz hollywoodzkiego remake'u napisze Garret Levitz. Tatum będzie nie tylko gwiazdą przedsięwzięcia, ale także jego producentem. Aktor powrócił niedawno do grania w filmach po kilkuletniej przerwie. W tym roku prócz wspomnianego na początku "Psa", który dziś ma swoją premierę kinową, zobaczymy go również w komedii przygodowej "Zaginione miasto". To historia pisarki (Sandra Bullock) podróżującej po kraju wspólnie z modelem (Tatum) z okładki jej książki. Bohaterowie zostają porwani i trafiają do dżungli, w której będą musieli przetrwać za wszelką cenę. Przeżycie to okaże się niezapomnianą i niezwykła przygodą.  

Zwiastun filmu "Zaginione miasto"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones