Czwarty sezon serialu "Dziewczyny" zadebiutował na DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Czwarty+sezon+serialu+%22Dziewczyny%22+zadebiutowa%C5%82+na+DVD-115515
Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. To o nich mówi przebojowy serial HBO "Dziewczyny", uhonorowany dwoma Złotymi Globami® i nagrodą Emmy®.  Czwarty sezon serialu zadebiutował właśnie na DVD!


Hannah Horvath (Lena Dunham) mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Skończyła college, nie ma stałej pracy i wcale nie spieszy się, by się usamodzielnić. W różnych sytuacjach życiowych wspierają ją koleżanki. Jedną z nich jest współlokatorka i zarazem najlepsza przyjaciółka Marnie Michaels (Allison Williams). Jessa Johansson (Jemima Kirke) jest wolnym duchem i miłośniczką podróży. Shoshanna Shapiro (Zosia Mamet) to kuzynka Jessy i miłośniczka serialu "Seks w wielkim mieście".  

W czwartym sezonie dziewczyny wkraczają w dorosłe życie, nowe towarzystwo oraz nową rzeczywistość. Hannah wyprowadza się do Iowa, gdzie rozpoczyna prestiżowy kurs z kreatywnego pisania, który ma pomóc jej stać się poważną pisarką, podczas gdy jej związek z Adamem (Adam Driver) staje pod znakiem zapytania. Tymczasem w Nowym Jorku Marnie kontynuuje karierę muzyczną próbując zrównoważyć swoje uczuciowe i profesjonalne relacje z Desim (Ebon Moss-Bachrach). Shoshanna po skończeniu studiów, zaczyna chodzić na rozmowy w sprawie pracy i próbuje uporządkować swój związek z Rayem (Alex Karpovsky). Natomiast Jessa stara się wytrwać w trzeźwości dzięki wsparciu grupy AA, choć jej zdolność do dramatyzowania się nie zmienia. Na przemian zabawne i wzruszające losy Dziewczyn, zaskoczą nieoczekiwanymi zwrotami, podczas których przyjaciółki będą chciały zdobyć wszystko: sukces zawodowy i prawdziwą miłość - w Nowym Jorku i nie tylko.

W wydaniu DVD nie zabraknie także wyjątkowych dodatków specjalnych:

- 7 komentarzy obsady i twórców
- Kulisy odcinków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones