2. sezon "Dziewczyn" na DVD od 7 marca

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/2.+sezon+%22Dziewczyn%22+na+DVD+od+7+marca-103212
Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. To o nich mówi serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana dwoma Złotymi Globami i nagrodą Emmy. Drugi sezon serialu zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 7 marca 2014!
Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Skończyła college, nie ma stałej pracy i wcale nie spieszy się, by się usamodzielnić. W każdej sytuacji może liczyć na wsparcie koleżanek. Jedną z nich jest współlokatorka i zarazem najlepsza przyjaciółka jeszcze z czasów college’u Marnie Michaels (Allison Williams). Marnie jest odpowiedzialną i poważaną pracownicą galerii, ale w parze z sukcesami w życiu zawodowym nie idą sukcesy w życiu osobistym. Od lat jest związana z Charliem (Christopher Abbott), którego poznała jeszcze na studiach. Jessa Johansson (Jemima Kirke) jest wolnym duchem i miłośniczką podróży. Shoshanna Shapiro (Zosia Mamet) jest kuzynką Jessy, studentką Uniwersytetu Nowojorskiego i miłośniczką serialu "Seks w wielkim mieście". Jest jeszcze Adam Slacker (Adam Driver) – chłopak Hanny i niespełniony aktor w wolnych chwilach zajmujący się stolarką.

W drugim sezonie serialu "Dziewczyny" Hannah stara się zrealizować swoje marzenia i zostać poczytną pisarką. Zaczyna spotykać się z nowym mężczyzną, ale jej początkowy entuzjazm zostaje zdławiony przez poczucie odpowiedzialności za byłego chłopaka, czyli Adama, który odbywa rekonwalescencję po wypadku. Marnie nie układa się dobrze ani w pracy ani w miłości. Dziewczyna rozstaje się z Charliem i bardzo potrzebuje wsparcia najbliższej przyjaciółki, z którą relacje zaczynają się psuć w wyniku splotu kilku nieoczekiwanych wydarzeń. W tym samym czasie Jessa wraca z podróży poślubnej i podsuwa Hannie parę zadziwiających pomysłów. Shoshanna bierze sprawy w swoje ręce, bo czuje się już w pełni seksualnie aktywną kobietą. Niedługo potem doświadcza wszystkich związanych z tym emocjonalnych konsekwencji, zwłaszcza kiedy okazuje się, że stosunek Raya (Alex Karpovsky) do ich związku najlepiej opisuje zdanie "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal". Dziewczyny przeżywają lepsze i gorsze chwile, co pokazuje serial pełen trafnych, choć często bolesnych obserwacji i przewrotnego humoru. 

WYDANIE DVD

Wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Dziewczyny" w sklepach pojawi się już 7 marca 

Na płytach oprócz 9 godzin serialu można znaleźć wyjątkowe dodatki specjalne:
• Faceci w dziewczynach
• Komentarze
• Kulisy odcinków

Więcej informacji o premierach seriali na Blu-ray i DVD na profilu:facebook.com/TVnaDVDPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones