Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Czy+to+jej+stawi+czo%C5%82a+filmowy+Gambit-125386

Czy to jej stawi czoła filmowy Gambit?

  • MovieWeb
  • autor: jp
  • Filmy
Wreszcie jest jakiś postęp w pracach nad "Gambitem", spin-offem serii o przygodach X-Men, który opowie o kochającym karty i język francuski mutancie. W roli głównej oczywiście Channing Tatum. Studio 20th Century Fox ustaliło datę premiery filmu na 14 lutego 2019, tymczasem w sieci pojawiła się plotka dotycząca potencjalnego czarnego charakteru.

Candra_(Earth-616)_from_Scarlet_Spider_Vol_2_18.jpg

Mówi się o tym, że w filmie może pojawić się Candra The Benefactress, znana też jako Red Death. To niemal nieśmiertelna mutantka, która potrafi regenerować zniszczoną tkankę, a także posiada moc telekinezy. Jest założycielką Gildii Zabójców, organizacji, która rywalizuje z Gildią Złodziei, do której należy Gambit. Candra była też członkinią Externals, grupy nieśmiertelnych mutantów. Możliwe, że potencjalna obecność Candry zapowiada pojawienie się którejś z powyższych grup.

W zeszłym tygodniu portale internetowe donosiły o pogłosce, zgodnie z którą kandydatem do wyreżyserowania filmu jest Gore Verbinski ("Piraci z Karaibów", "Lekarstwo na życie"), ale informacja nie została na razie potwierdzona.

zobacz też: