Daredevil już wkrótce spotka Jessikę Jones?

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Daredevil+ju%C5%BC+wkr%C3%B3tce+spotka+Jessik%C4%99+Jones-116916
Oryginalny plan na współpracę Marvela i Netfliksa wyglądał tak, że czworo bohaterów - Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist - miało dostać po jednym sezonie własnego serialu, a potem wszyscy mieli spotkać się w miniserii "The Defenders". Wygląda jednak na to, że nastąpiły przesunięcia w grafiku. Tak przynajmniej twierdzi Daredevil we własnej osobie, Charlie Cox.


Zmiana w planie polega na tym, że Daredevil dostał już dwa sezony, Jessica Jones jeden, "Luke'a Cage'a" zobaczymy dopiero we wrześniu, a "Iron Fist" jest wciąż w preprodukcji. Cała paczka nie jest więc jeszcze zebrana. Tymczasem - jeśli wierzyć Coxowi - "The Defenders" jest już za horyzontem.

Pod koniec roku będziemy kręcić "The Defenders" i - oczywiście - Daredevil jest częścią tego czworokąta, ujawnił aktor podczas konferencji Netfliksa w Paryżu. Nie mam pojęcia, jaka będzie fabuła tego serialu. Cieszę się na perspektywę połączenia tych światów. Ciekawi mnie też, jak zsumują się tonacje każdego z nich.

Aktor zaznaczył również, że na razie nie wie nic o ewentualnym trzecim sezonie "Daredevila" ani o tym, czy "The Defenders" podejmie jakieś wątki z tamtego serialu. Jeśli chodzi o dopinanie niektórych historii, to być może zrobią to w "The Defenders". A może nie, powiedział dyplomatycznie.

Jak na razie nie wiadomo jednak, kto będzie showrunnerem "The Defenders" i kiedy możemy spodziewać się premiery.
Udostępnij: