Deadpool zabije uniwersum Foxa w filmie Michaela Baya?

Latino Review / /
Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Deadpool+zabije+uniwersum+Foxa+w+filmie+Michaela+Baya-138235
Deadpool zabije uniwersum Foxa w filmie Michaela Baya?
Odkąd studio 20th Century Fox zostało przejęte przez Disneya, a Deadpool trafił wreszcie pod kuratelę Marvel Studios, zrobiło się cicho o uwielbianym przez fanów wygadanym najemniku. W oficjalnych planach Marvela na najbliższe lata nie ma na razie filmu o Deadpoolu, a przysposobienie postaci z kategorią R do dużo bardziej łagodnego MCU może stanowić nie lada wyzwanie. Ryan Reynolds jednak nie daje się zniechęcić.

Według najnowszej plotki aktor ma pomysł na "Deadpoola 3" i przedstawił go już decydentom studia. Miałby to być film, w którym Deadpool... zabija uniwersum 20th Century Fox. Co więcej, za kamerą filmu miałby stanąć... Michael Bay, z którym Reynolds pracował niedawno przy okazji "6 Underground".

Póki informacja nie zostanie potwierdzona oficjalnie, można jedynie zgadywać, czy jest w niej ziarno prawdy. Pogłoskę ujawnił Roger Wardell, który regularnie jest źródłem przecieków: znał m.in. kilka szczegółów fabuły "Avengers: Końca gry" jeszcze przed premierą filmu.

Sam pomysł, by Deadpool "zabił" całe uniwersum nie jest aż tak szalony, jak może się w pierwszej chwili wydawać. Wystarczy przypomnieć sobie scenę z "Deadpoola 2", w której bohater cofa się w czasie, by zabić swoją nieudaną wersję z "X-Men Geneza: Wolverine". Istnieje też precedens komiksowy w postaci miniserii zatytułowanej... "Deadpool Kills the Marvel Universe".

Co powiecie na film o Deadpoolu w reżyserii Michaela Baya?
Udostępnij: