Rob Liefeld nie wie, czy powstanie "Deadpool 3"

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rob+Liefeld+nie+wie%2C+czy+powstanie+%22Deadpool+3%22-138522
Rob Liefeld nie wie, czy powstanie "Deadpool 3"
Dziennikarz portalu Collider miał ostatnio okazję porozmawiać z twórcą postaci Deadpoola, Robem Liefeldem. Rysownik i scenarzysta został zapytany m.in. o to, czy doczekamy się trzeciej części przygód Wade'a Wilsona i czy Cable dostanie własny film.

Wiecie co? Być może nie będzie kolejnego "Deadpoola" i nie mam z tym problemu - wyznał Liefeld - Ponieważ mam na koncie dwa niesamowite doświadczenia, dwa filmy, z których jestem potwornie dumny. Kocham każdego, kto przy nich pracował. Kocham Ryana, Josha, Zazie, Davida i Tima. Wszystkich. Wykonali fantastyczną pracę. Te filmy przetrwają próbę czasu. Jednak w świecie, w którym żyjemy, nic nie jest pewne. Realizacja filmów zajmuje mnóstwo czasu.

Jeśli chodzi o Cable'a - uzbrojonego po zęby wysłannika przyszłości - zdaniem Liefelda bohater Josha Brolina powinien dostać od producentów solowy film: Cable może istnieć na ekranie niezależnie od Deadpoola. W komiksach robi to od lat. Jeśli Deadpool pojawił się w 330 komiksach, Cable ma na koncie 520 zeszytów. Tak, policzyłem... Pomiędzy zakończeniem zdjęć do "Deadpoola 2" a premierą, naprawdę zbliżyliśmy się z Joshem. Był podekscytowany eksplorowaniem postaci Cable'a w kolejnych sequelach. Film o przygodach oddziału X-Force miał być, cytując Josha, Cable-centryczny.

Dwa dotychczasowe filmy o przygodach Deadpoola trafiły do kin w 2016 i 2018 roku. Łącznie zarobiły w kinach na całym świecie ponad półtora miliarda dolarów. Kolejne części stanęły pod znakiem zapytania po tym, jak Disney kupił 20th Century Fox. Nie wiadomo było, czy specjalizująca się w filmach dla całej rodziny wytwórnia da zielone światło na realizację widowiska o herosie, który rzuca mięsem na lewo i prawo, a także pozbywa się wrogów w makabryczny sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones