Denzel Washington musi popracować nad formą. Przed nim występ w "Bez litości 3"

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Denzel+Washington+musi+popracowa%C4%87+nad+form%C4%85.+Przed+nim+wyst%C4%99p+w+%22Bez+lito%C5%9Bci+3%22-145135
Denzel Washington musi popracować nad formą. Przed nim występ w "Bez litości 3"
Denzel Washington spotyka się aktualnie z przedstawicielami mediów, aby promować swoje dwa nowe filmy: "Tragedię Makbeta", w której wystąpił u boku Frances McDormand, a także wyreżyserowany przez siebie dramat "A Journal for Jordan". W rozmowie z portalem Collider dwukrotny laureat Oscara ujawnił, że kolejnym przedsięwzięciem, w jakim weźmie udział, będzie trzecia część serii "Bez litości".     

Denzel Washington i Antoine Fuqua szykują "Bez litości 3"Scenariusz trzeciego "Bez litości" jest już gotowy. Jestem zakontraktowany na występ w nim. Teraz muszę wziąć się za siebie i nabrać formy, aby kolejny raz bić ludzi przed kamerą. Na razie działam jeszcze przy "Tragedii Makbeta", a potem będę bił ludzi. Lepiej być nie może, prawda? - stwierdził 67-letni aktor.

Za kamerą "Bez litości 3" stanie najprawdopodobniej twórca dwóch poprzednich części, Antoine Fuqua. W 2018 roku reżyser przyznał, że chciałby, aby trzecia odsłona cyklu rozgrywała się w Europie. Przypomnijmy, iż będzie to piąty wspólny projekt Fuqui i Washingtona. Prócz dwóch filmów o przygodach Roberta McCalla panowie mają również na koncie "Dzień próby" oraz "Siedmiu wspaniałych".

O czym opowiada seria "Bez litości"?"Bez litości" to kinowy remake popularnego serialu sensacyjnego "Equalizer" emitowanego w latach 1985-1989. Grany przez Washingtona McCall to człowiek, który odciął się od tajemniczej przeszłości, aby rozpocząć nowe, spokojne życie. Kiedy jednak bohater spotyka Teri (Chloë Grace Moretz) - młodą dziewczynę, zmuszoną do współpracy przez niebezpiecznych rosyjskich gangsterów - nie może pozostać bezczynny. Uzbrojony w umiejętności, które pozwalają mu zemścić się na każdym, kto jest okrutny wobec bezbronnych ludzi, McCall rezygnuje z narzuconej sobie izolacji, aby zaprowadzić sprawiedliwość.

Pierwsza część "Bez litości" trafiła do kin w 2014 roku. Przy budżecie rzędu 55 milionów dolarów film zarobił na całym świecie 192 miliony. Sequel zadebiutował na ekranach cztery lata później i również cieszył się dużą popularnością - wpływy z box office'u wyniosły 190 milionów.

Zwiastun filmu "Bez litości"Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszym corocznym plebiscycie NAGRODY FILMWEBU 2022. TUTAJ znajdziecie nominacje w 13 kategoriach. Wybierzcie najlepszych!Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones