Drugi sezon "Gotham" bez Fish Mooney

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Drugi+sezon+%22Gotham%22+bez+Fish+Mooney-110178
W wywiadzie z Variety Jada Pinkett Smith zdradziła, że grana przez nią Fish Mooney nie pojawi się w drugim sezonie "Gotham".


Podpisałam kontrakt na rok. Rok się skończył - stwierdziła aktorka - W Gotham wydarzy się jednak dużo świetnych rzeczy. Uwierzcie mi - nadciąga dużo dobrego.

Fish Mooney (a właściwie Maria Mercedes Mooney) to jeden z czołowych czarnych charakterów pierwszego sezonu "Gotham". Słynąca z sadystycznych skłonności bohaterka jest właścicielką nocnego klubu będącego przykrywką dla przestępczej działalności.

"Gotham" to opowieść o początkach największych bohaterów i łotrów z uniwersum DC Comics; historia, której jeszcze nie opowiedziano. Serial autorstwa producenta i scenarzysty Brunona Hellera ("Mentalista", "Rzym") pokaże nam początki pewnego policjanta w niezwykle niebezpiecznym mieście oraz narodziny jednego z najpopularniejszych bohaterów naszych czasów.

Dorastając na przedmieściach Gotham James Gordon (Ben McKenzie) idealizował je jako czarowną i ekscytującą metropolię, gdzie jego ojciec pracował jako prokurator okręgowy. Teraz od dwóch tygodni pełni funkcję detektywa w Gotham i jest zaręczony z Barbarą Kean (Erin Richards). Gordon realizuje swoje marzenie i chce przywrócić miasto do czasów jego świetności.

Ostatni odcinek pierwszego sezonu zostanie wyemitowany 4 maja na antenie Fox.
Udostępnij: