Światowa obsesja już blisko – demony i egzorcyści na FOX

https://www.filmweb.pl/news/%C5%9Awiatowa+obsesja+ju%C5%BC+blisko+%E2%80%93+demony+i+egzorcy%C5%9Bci+na+FOX-117780
Makabryczne zombie na wiele lat opanowały wyobraźnię i serca widzów. Jednak wiele wskazuje na to, że już niebawem ustąpią miejsca… opętanym demonami i egzorcystom. Już 4 czerwca (sobota, godz. 22:00) widzowie kanału FOX będą świadkami niezwykłego rytuału wypędzania złych mocy: zobaczą pierwszy odcinek najnowszego serialu twórcy "The Walking Dead" Roberta Kirkmana – "Outcast: Opętanie".Serial "Outcast: Opętanie" powstał na podstawie komiksu autorstwa Roberta Kirkmana 
i rysownika Paula Azacety pt. "Outcast". Kirkman, współpracując z showrunnerem Chrisem Blackiem, Davidem Alpertem, Sharon Tal Yguado i Sue Naegle, jest także  jednym 
z producentów wykonawczych. "To niezwykłe uczucie obserwować, jak powstawał "Outcast: Opętanie – najpierw był pomysł, potem komiks, a teraz serial telewizyjny, który obejrzą widzowie na antenie stacji FOX" – powiedział Kirkman. "Mam nadzieję, że widzom na całym świecie spodoba się świat serialu "Outcast: Opętanie", który także ich trochę wystraszy" – dodał Kirkman.

Głównym bohaterem serialu jest Kyle Barnes (Patrick Fugit, znany m.in. z "U progu sławy", "Zaginiona dziewczyna"), młody mężczyzna, który przez całe życie zmaga się z opętaniem przez złe moce.  Wraz z wielebnym Andersonem (w tej roli Philip Glenister, "Uwodziciel", "Życie na Marsie", "Powstać 
z popiołów"), kaznodzieją, który walczy z własnymi demonami, Kyle wyrusza w podróż, aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania i odzyskać kontrolę nad własnym życiem. To, co odkryje, może nie tylko zmienić jego los, ale także na zawsze odmienić oblicze całego świata.


Wielu krytyków podkreśla, że pierwszy odcinek jest bardzo wierny komiksowi, który przełożony na język filmu nie stracił nic z niezwykłego, mrocznego klimatu. Także aktorzy znakomicie odnaleźli się w rolach nakreślonych przez Kirkmana i Azacetę w komiksowym pierwowzorze. W serialu zobaczymy także znanego m.in. z serialu "House of Cards" oraz filmów "Siedem" 
i "Mechanik" Rega E. Catheya (w roli komendanta Gilesa). Jako była żona Kyle’a Barnesa Allison wystąpi Kate Lyn Sheil ("House of Cards", "Zabójczy upał"), natomiast w rolę jego siostry Megan Holter wcieli się Wrenn Schmidt ("Zakazane imperium").

Premierowy odcinek serialu "Outcast: Opętanie" w sobotę 4 czerwca o 22:00. 
Tylko na kanale FOX. Z okazji premiery serialu zapraszamy do udziału w psychoteście: "Jak bardzo jesteś opętany?". Quiz dostępny TUTAJ.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones