Dziś premiera zakręconej gry "Lollipop Chainsaw"

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dzi%C5%9B+premiera+zakr%C4%99conej+gry+%22Lollipop+Chainsaw%22-86207
Dziś do sklepów całkowicie trafiła szalona gra akcji z piekielnie seksowną i diabelnie niebezpieczną licealistką w roli głównej - "Lollipop Chainsaw". Gra dostępna jest na Xboksach 360 i PlayStation 3.

"Lollipop Chainsaw" zostało stworzone przez GRASSHOPPER MANUFACTURE, studio kierowane przez słynnego dewelopera Goichi Sudę, znanego również jako SUDA 51. Z kolei muzykę do gry skomponował zdobywca wielu nagród Akira Yamaoka. Swój wkład w powstawanie tego tytułu ma też hollywoodzki reżyser i scenarzysta James Gunn (Super, Slither, Dawn of the Dead, Tromeo and Juliet) - scenariusz gry pełen jest jego kultowego poczucia humoru i ekscytującej narracji. Lollipop Chainsaw to historia słodkiej, ale zabójczej cheerleaderki, Juliet Starling, i jej misji odkrycia źródła kolosalnego wysypu zombie w liceum San Romero. Dzierżąc w rękach piłę łańcuchową, Juliet kroi, sieka i wycina sobie drogę przez hordy umarlaków.

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem, to polecamy lekturę naszej recenzji
""Lollipop Chainsaw" to jedna z najciekawszych produkcji w tym roku. W nieco wulgarny, ale pomysłowy sposób ujmuje motyw inwazji żywych trupów. Do tego świetnie bawi się konwencjami i odniesieniami do amerykańskiej kultury popularnej. Fani kina klasy B, wielbiciele absurdu, groteski i szaleńczej popkulturowej jazdy będą zadowoleni." - czytaj dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones