E3 2012: "Need for Speed Most Wanted" już oficjalnie i na wideo

Informacja nadesłana: EA Polska / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/E3+2012%3A+%22Need+for+Speed+Most+Wanted%22+ju%C5%BC+oficjalnie+i+na+wideo-85931
Zgodnie z oczekiwaniami graczy oraz krążącymi po sieci plotkami, nowa odsłona serii Need for Speed nosi podtytuł "Most Wanted", zaś za jej deweloping odpowiedzialne jest studio Criterion. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun oraz wideo z rozgrywki, a także informacje o samej grze. Premiera już 30 października tego roku.
(zwiastun)

(gameplay)
OTWARTY ŚWIAT. Wolność przede wszystkim.
Zgub ogon na swój sposób. Skacz z ramp, korzystaj ze skrótów, zmieniaj pojazdy, ukrywaj się albo udaj się na tereny, na których będzie można wykorzystać wyjątkowe zalety twojego wozu.
Jedź, dokąd chcesz, odkrywaj ukryte zadania, spotykaj swoich znajomych albo zwyczajnie baw się z gliniarzami w kotka i myszkę.
Autolog umieszcza twoich znajomych w Most Wanted. Pokazuje również rekordy znajomych podczas jazdy po mieście, skakania z ramp, wyścigów, łamania przepisów drogowych i całej reszty. Jeśli coś jest do zrobienia, ktoś na pewno ustanowił już w tym rekord.
Tylko ty, twoi znajomi i niezwykły wybór samochodów w miejskim krajobrazie, w którym roi się od glin. Co zamierzasz zrobić?

GRA WIELOOSOBOWA BEZ PRZERWY. Bez menu. Bez poczekalni. Bez ograniczeń.
Gra w sieci koncentruje się na współzawodnictwie, grach drużynowych, różnorodności, zdobywaniu punktów, rankingach oraz niezliczonych nagrodach i usprawnieniach.
Wybierz samochód, umów się ze znajomymi, a potem skorzystajcie z niekończącej się listy wyścigów. Wpłyń na tę listę, głosując swoim samochodem. Rozpychaj się łokciami, żeby zająć najlepszą pozycję startową. Dojedź do mety i wróć na trasę, by utrudnić życie rywalom.
Nie ma tu żadnych poczekalni. Między zawodami akcja rozwija się w dowolnym kierunku, co umożliwia ci nieprzerwaną rywalizację i grę. Ścigaj się, walcz, zderzaj się i zwiedzaj miasto w swoim własnym tempie. Otwarty świat oferuje nieskończoną liczbę atrakcji.

WYŚCIGI BEZ ZASAD. Jest tylko start i meta - reszta zależy od ciebie.
Wdepnij gaz do dechy, by uciec gliniarzom i rywalom dzięki swoim umiejętnościom, agresywnej jeździe, najnowszej technologii oraz nitro.
Fani serii Hot Pursuit oraz Burnout dobrze znają styl gry ze stajni Criterion Games: zawrotna prędkość, spektakularne wypadki, agresywna jazda i wspaniałe drifty.
W Most Wanted system sterowania dopasowany został do otwartego charakteru miasta. Umożliwia też głębsze, bardziej fizyczne odczucie wyjątkowych osobowości wspaniałych licencjonowanych pojazdów.