ENEMEF: Noc Niepokornych z przedpremierą Factotum

  • -
  • autor: (dk)
  • Inne
W ten weekend odbędą się kolejne ENEMEFy, czyli Nocne Maratony Filmowe. Dla miłośników mocnych (nocnych) wrażeń po raz kolejny przygotowano repertuary z pokazem przedpremierowym!

Dzisiaj (piątek, 14 października) ENEMEF: NOC NIEPOKORNYCH- Factotum,
- Głową w mur,
- Edukatorzy,
- Zło.
Bilety jeszcze są i raczej nie powinno ich zabraknąć, jednak chętnym proponujemy szybki zakup biletów. Więcej informacji o Nocy Niepokornych znajdziesz TUTAJ..

Jako pierwsi podajemy również informację o kolejnych ENEMEFach (tych informacji nie znajdziesz na razie nawet na www.enemef.pl. Otóż, juz za tydzień, 21 października w Warszawie i w Gdyni odbędzie się ENEMEF: NOC ANIMACJI, w trakcie którego zostaną pokazane:
- Gnijąca panna młoda - pokaz przedpremierowy!
- Trio z Belleville,
- Wallace i Gromit: Wściekłe gacie,
- Wallace i Gromit: Golenie owiec.
Oczywiście obydwie ostatnie pozycje to zestawy animowanych filmików ze studia Aardman. Są to pierwsze animacje z Wallace'm i Gromitem w rolach głównych, więc jeśli podobała Ci się "Wallace i Gromit: Klątwa królika", jest to chyba jedyna okazja, aby zobaczyć pierwsze przygody tych bohaterów na dużym ekranie.

Natomiast 28 października w 15 kinach w Polsce odbędzie się ENEMEF: NOC GROZY I HORRORÓW. Repertuar, jak zawsze przy takiej okazji, mroczny, krwawy i przede wszystkim straszny:
- Głosy,
- Siła strachu,
- Dom woskowych ciał,
- Bękarty diabła.

Organizatorzy zapowiadają, że więcej informacji o Nocy Animacji i o Nocy Grozy i Horrorów znajdziesz na stronie ENEMEFów jeszcze w ten weekend.