"Niewidzialny człowiek 2" powstanie? Gwiazda deklaruje

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Elisabeth+Moss+o+kontynuacji+filmu+%22Niewidzialny+cz%C5%82owiek%22-155239
"Niewidzialny człowiek 2" powstanie? Gwiazda deklaruje
"Niewidzialny człowiek" był ostatnim dużym sukcesem kasowym, który trafił na ekrany przed początkiem pandemii. Niemal 150 milionów dolarów przychodu ze światowych kin okazało się gigantycznym zarobkiem dla studia Universal. Jednak, cztery lata później, wciąż nie pojawiły się informacje o planowanej kontynuacji. Gwiazda filmu Elisabeth Moss zdradziła jednak, że jeszcze chciałaby kontynuować historię niewidocznej postaci.

"Niewidzialny człowiek 2" w planach. Elisabeth Moss o kontynuacjiW podcaście Happy Sad Confused Elisabeth Moss przyznała, że wciąż walczy o powstanie kontynuacji "Niewidzialnego człowieka". Jak stwierdziła, fani pierwszego filmu mogą za jakiś czas usłyszeć dobre informacje:

Blumhouse i moja firma produkcyjna… jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek wcześniej do znalezienia rozwiązania. Mam co do tego bardzo dobre przeczucia. Chcemy dalej kontynuować tę historię.


Aktorka skomentowała także powiązania produkcji z nadchodzącym filmem "Wolf Man", którego reżyserem jest twórca "Niewidzialnego człowieka" Leigh Whannell. Moss potwierdziła, że filmy nie są powiązane fabularnie i nie zaproszono jej do udziału w zdjęciach.

O filmie "Niewidzialny człowiek"Bohaterką filmu jest Cecilia Kass, żona bogatego naukowca. Kobieta postanawia uciec od toksycznej i przemocowej relacji. Gdy mężczyzna popełnia samobójstwo i zostawia partnerce fortunę, ta zaczyna podejrzewać, że śmierć została sfabrykowana. Gdy wokół zaczynają dziać się niepokojące i niewyjaśnione zdarzenia, Cecilia musi dowieść, że jej przeczucia nie są jedynie wytworem wyobraźni.

W obsadzie znaleźli się też: Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Michael Dorman i Oliver Jackson-Cohen.

Zwiastun filmu "Niewidzialny człowiek"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones